Kontakt

O firmie

HOLTEX - ENERGOSERWIS

Historia naszej firmy zaczyna się od 1991 r. kiedy to powstało Przedsiębiorstwo Holtex, przekształcone później w Holtex–Energoserwis M.J. Drobnik Sp. J.

Uszczelnienia techniczne są  jednym z głównych dziedzin działania firmy, a są to w szczególności: uszczelnienia i termoizolacje przemysłowe, płyty uszczelkarskie (klingeryt), uszczelki, tkaniny techniczne: brezent, tkaniny szklane, ceramiczne, filc techniczny, włókniny, filc kolorowy, szczeliwa, tworzywa konstrukcyjne, kompensatory, przędze techniczne oraz specjalistyczne komponenty do produkcji uszczelnień przemysłowych, folie aluminiowe.

LIDER USZCZELNIEŃ OD 1991 ROKU

HOLTEX-ENERGOSERWIS to lider z dziedziny uszczelnień.  Jesteśmy dostawcą materiałów technicznych do najbardziej odpowiedzialnych zastosowań w kluczowych gałęziach gospodarki takich jak: przemysł chemiczny, energetyczny, ciepłowniczy, hutniczy, petrochemiczny  itp. Obliguje nas to do restrykcyjnego przestrzegania wysokiej jakości oraz zgodności z normami oferowanych towarów. 

doradztwo techniczne

Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby a nasi doradcy techniczni zawsze posłużą Państwu kompleksową pomocą w zakresie oferowanych produktów i usług. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wyszukanym zleceniom, w bardzo przystępnej cenie.

PRODUKTY UZNANYCH dostawców

Korzystamy wyłącznie z produktów uznanych dostawców posiadających dopuszczenia stosownych ośrodków badawczych w tym: Urzędu Dozoru Technicznego, Wyższego Urzędu Górniczego, Instytutu Budownictwa, Polskiego Rejestru Statków, Centrum Naukow-Techniczne Kolejnictwa, Instytutu Włókiennictwa i wielu innych.

SPRAWNA REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

Dwudziestoletnie doświadczenie w funkcjonowaniu na rynku uszczelnień technicznych pozwoliło nam na wypracowanie skutecznych metod współpracy zarówno z użytkownikami finalnymi, jak i firmami handlowymi. Cechuje nas profesjonalizm, szybka realizacja zleceń oraz fachowa obsługa. 

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego asortymentu?

DZIAŁ HANDLOWY

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00