Kontakt

Branże

W tym miejscu znajdziesz nasze produkty uszeregowane według zastosowań w konkretnych branżach. Rozwiń zakładkę z wybraną branżą i sprawdź, co przygotowaliśmy w danej kategorii. A jeśli nie znalazłeś produktu, którego szukasz, zadzwoń do nas. Wciąż poszerzamy nas asortyment o nowe, innowacyjne produkty!

Branża morska

Nasza oferta dla branży morskiej to produkty i rozwiązania stosowane w budowie statków.

Znajdziesz u nas produkty wpisane do Polskiego Rejestru Statków. Oznacza to, że spełniają one surowe kryteria bezpieczeństwa statków, innych obiektów, znajdujących się na nich osób i ładunków oraz ochrony środowiska morskiego.

BRANŻA MORSKA - ZOBACZ OFERTĘ Rozwiń i zobacz pełną informacjęZwiń i ukryj pełną informację

W ofercie znajdują się również tkaniny szklane surowe i powlekane certyfikowane przez Polski Rejestr Statków, więcej informacji można uzyskać wysyłając zapytanie ofertowe.


 

Branża medyczna

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę materiałów do produkcji masek medycznych, odzieży medycznej, kombinezonów oraz fartuchów ochronnych. 

Materiały posiadają stosowne badania oraz dokumenty potwierdzające ich skuteczność oraz wysoką jakość. 

BRANŻA MEDYCZNA - ZOBACZ OFERTĘ Rozwiń i zobacz pełną informacjęZwiń i ukryj pełną informację

Branża przeciwpożarowa

Nasza oferta z zakresu branży przeciwpożarowej obejmuje dwie kategorie produktów. Pierwsza kategoria to materiały termoizolacyjne, czyli materiały stosowane w budownictwie w celu zabezpieczeń przeciwpożarowych. Druga to materiały służące do produkcji środków ochrony osobistej, na przykład odzieży i wyposażenia osobistego strażaków.

Branża przeciwpożarowa - zobacz ofertę Rozwiń i zobacz pełną informacjęZwiń i ukryj pełną informację

MATERIAŁY STOSOWANE W BUDOWNICTWIE

MATERIAŁY DO PRZEMYSŁU ODZIEŻY OCHRONNEJ