Kontakt

Dostawy

HOLTEX - ENERGOSERWIS
Holtex-Energoserwis realizuje zamówienia szybko i profesjonalnie na terenie całego kraju jak również poza jego granicami.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wysyłamy towar pod wskazany adres sprawdzoną i rzetelną firmą kurierską, bądź realizujemy większe zamówienia własnym transportem. Materiały uszczelniające są odpowiednio zapakowane i zabezpieczane przed zniszczeniem podczas przewozu. Płyty uszczelkarskie pakujemy w specjalne tuby, by zmniejszyć do minimum ryzyko uszkodzenia. Sposób odbioru oraz koszty transportu uzgadniane są indywidualnie podczas składania zamówienia.

 

Partnerzy wysyłkowi - śledzenie przesyłek po kliknięciu w poszczególne logotypy:

Sposoby odbioru:

  • odbiór osobisty
  • wysyłka kurierska - paczka do 30 kg
  • wysyłka kurierska - gabarytowa do 50 kg
  • wysyłka kurierska na palecie
  • dostawa transportem HOLTEX

INSTRUKCJA POSTĘPOWANIA W PRZYPADKU USZKODZENIA PRZESYŁKI PODCZAS TRANSPORTU

Dokładamy wszelkich starań by jak najlepiej i najstaranniej przygotować przesyłki dla Państwa. Jednak pomimo tych działań zdarzają się uszkodzenia przesyłek podczas transportu. W takiej sytuacji ważne jest by w odpowiednim czasie zareagować i sporządzić protokół szkody - zazwyczaj jest to odpowiedzialność przewoźnika za nie należyte wykonanie zlecenia. 

W przypadku zauważenia uszkodzenia należy niezwłocznie powiadomić o tym kuriera- w chwili odbioru przesyłki / co jest najskuteczniejszą formą /, bądź najpóźniej do 24 godzin po odbiorze. Ważne jest również sporządzenie dokumentacji potwierdzającej szkodę - zdjęcia, protokół szkody opisujący uszkodzenie, jest to sporządzane w obecności kuriera. Często zdarza się, iż uszkodzenie jest widoczne dopiero po otworzeniu paczki, wówczas należy niezwłocznie powiadomić o tym kuriera.

 

WAŻNE: Takie zdarzenie wraz z pełną dokumentacją należy również niezłocznie zgłosić do firmy HOLTEX-ENERGOSERWIS maksymalnie w ciągu 24 godzin od odbioru przesyłki.  Reklamacje dotyczące dostawy zgłaszane po tym terminie nie będą rozpatrywane.

Poniżej zamieszczamy druk protokółu szkody DPD do pobrania, który należy wypełnić w 2 egzemplarzach w razie gdy kurier nie miał by takiego dokumentu przy sobie. Pobierz protokół szkody DPD

UWAGA protokół ten, by był ważny musi być podpisany przez kuriera.

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego asortymentu?

DZIAŁ HANDLOWY

Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00