Kontakt

HOLTEX sponsorem PTK PABIANICE - GROT F&F AUTOMATYKA PABIANICE

Z dumą informujemy, że powiększyliśmy grono sponsorów pabianickich koszykarek Grot F&F Automatyka Pabianice!

Cieszymy się, że po raz kolejny możemy się zaangażować w rozwój lokalnego sportu. Jesteśmy dumni z osiągnięć zawodniczek GROT F&F AUTOMATYKA PABIANICE i cieszymy się, że możemy mieć swój udział w dalszej drodze do sukcesu tego pierwszoligowego zespołu!

Wierzymy, że nasz wkład przyczyni się do promowania zdrowego stylu życia oraz sportowej pasji i rywalizacji. To już nie pierwszy raz, gdy wspieramy rozwój lokalnych zawodników. W niedalekiej przeszłości mieliśmy przyjemność wspierać Dorotę Banaszczyk, mistrzynię Polski w karate. Pisaliśmy o tym na naszym blogu: Holtex - oficjalnym sponsorem Doroty Banaszczyk. Teraz mamy zaszczyt uczestniczyć w innym ekscytującym wydarzeniu, czyli sponsoringu GROT F&F AUTOMATYKA PABIANICE. Jednocześnie chcemy wyrazić nasze szacunek wobec całego zespołu i kibiców, którzy przyczyniają się do rozwoju sportu w regionie.

Roving szklany pasmowy to bardzo popularny materiał w świecie różnego rodzaju tworzyw konstrukcyjnych. Jest lekki, elastyczny, wytrzymały mechanicznie i odporny na korozję, a to tylko część jego zalet.
Zobacz jak włókno szklane wykorzystywane jest w modelarstwie i rękodziele oraz z czym warto je łączyć, aby uzyskać jeszcze lepszy materiał!

Włóknina SMS to materiał o wysokiej jakości i wielu zaletach. Jej właściwości przeciwbakteryjne kwalifikują ją do wykorzystania w wymagającej branży medycznej, gdzie tego rodzaju ochrona jest szczególnie potrzebna. 
Zobacz jakie jeszcze zalety ma włóknina SMS i dlaczego jest doskonałym materiałem do szycia fartuchów ochronnych i różnego rodzaju odzieży medycznej!

Guma EPDM to materiał stosowany niekiedy zamiennie z kauczukiem silikonowym. Ona produkty mają pewne cechy wspólne, ale również zasadnicze różnice. 

Zobacz jakie są charakterystyczne cechy EPDM, gdzie najlepiej ją stosować a gdzie lepiej sprawdzi się silikon!

23-24 września mieliśmy przyjemność zaprezentować nasze laminaty barierowe na Targach Nowych Technologii w Tomaszowie Mazowieckim. To było bardzo ciekawe i inspirujące wydarzenie otworzyło nas na nowe możliwości i wartościowe kontakty. Wejdź i zobacz więcej o tym wydarzeniu!

Szanowni Klienci!

Na zbliżający się okres wakacyjny kilku naszych kontrahentów zapowiedziało przerwę produkcyjną!

Zapoznaj się z nadchodzącymi zmianami!

Do naszej załogi poszukujemy magazyniera - kierowcy!

Zapoznaj się z naszą ofertą i aplikuj, być może czekamy właśnie na Ciebie!

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego asortymentu?

DZIAŁ HANDLOWY

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00

Nasi partnerzy

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10