Kontakt

Holtex - oficjalnym sponsorem Doroty Banaszczyk

Dorota Banaszczyk to młoda, ambitna łodzianka, która od ponad 15 lat realizuje swoją pasję - karate. Jej talent, wytrwałość i ciężka praca zaowocowały ogromnym sukcesem, jakim było zdobycie tytułu Mistrzyni Świata w Karate Olimpijskim w 2018 roku.

Jest to ogromna duma dla całej Polski, a przede wszystkim dla naszego regionu!

Jednak zdobycie złotego medalu to nie koniec sportowej kariery Doroty. Optymistycznie patrzy w przyszłość i ma przed sobą wiele startów, które przybliżają ją do spełnienia największego marzenia - udziału w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

Z całego serca życzymy kolejnego złota naszej zawodniczce! Wiemy jednak, że bez odpowiedniego wsparcia nie jest to łatwe. Dlatego zdecydowaliśmy się wesprzeć lokalny sport, stając się oficjalnym Sponsorem Doroty.

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że razem z naszą Mistrzynią będziemy zmierzać do Tokio, gdzie wesprzemy ją w zdobyciu kolejnego trofeum!

Z całego serca życzymy kolejnego złota naszej zawodniczce! Wiemy jednak, że bez odpowiedniego wsparcia nie jest to łatwe. Dlatego zdecydowaliśmy się wesprzeć lokalny sport, stając się oficjalnym Sponsorem Doroty.

Nasze wsparcie motywowane jest przede wszystkim jej ogromnym talentem i niezwykłą osobowością. Uważamy, że warto promować sport i zdrowy tryb życia, dlatego cieszymy się, że możemy się w ten sposób do tego przyczynić! Na bieżąco będziemy informować o osiągnięciach naszej zawodniczki i jej postępach w drodze na igrzyska.
Dorota nie marnuje czasu i już jutro będzie stratować w Hiszpanii na Mistrzostwach Europy Seniorów. Trzymamy kciuki! 

Sprawdź zastosowania i potencjał włókna szklanego ciętego - kluczowego elementu w przemyśle i budownictwie.
Dowiedz się, dlaczego włókno szklane to nie tylko materiał, ale również fundament innowacji i trwałości w projektach technicznych.

Brezent lniany i bawełniany mają wiele podobieństw, ale różnią się w kilku kluczowych aspektach. Wybór między jedną tkaniną a drugą zależy od konkretnego zastosowania i preferencji użytkownika.
Wejdź i zobacz jakie są kluczowe różnice i jakie podobieństwa między brezentem lnianym a bawełnianym.

Polifluorek winylidenu (PVDF) i teflon (PTFE) to dwa wyjątkowe polimery fluorowęglowodorowe. Obydwa odgrywają ważną rolę w świecie tworzyw konstrukcyjnych.

Zobacz jakie są między nimi różnice i podobieństwa. Kiedy warto zastosować PTFE a kiedy PVDF?

Nieustanne poszukiwanie nowych kontaktów i innowacyjnych produktów tym razem zaprowadziło nas prosto do Frankfurtu na prestiżowe targi Techtextil!
I jak zwykle wracamy z nowościami. Zobacz krótką relację z targów i sprawdź, czego możesz spodziewać się u nas w przyszłości!

Za nami kolejne ciekawe targi, dzięki którym poszerzamy ofertę w nowe, innowacyjne produkty i nawiązujemy nowe kontakty z ważnymi dostawcami. Tym razem Targi JEC World w Paryżu – jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży kompozytów. Nie wracamy z pustymi rękami!

Targi KOMPOZYT-EXPO® to jedyne targi w Polsce poświęcone wyłącznie branży technologii kompozytowych. Za nami 12 edycja, która zaowocowała dla nas nowymi cennymi kontaktami i produktami.
Wejdź i zobacz więcej!

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego asortymentu?

DZIAŁ HANDLOWY

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00

Nasi partnerzy

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10