Wybierz język: pl gb de ru
facebook twitter Telefon - holtex.pl
X
Uszczelnienia Techniczne
HOLTEX - ENERGOSERWIS M.J. Drobnik Sp. Jawna
Stara Gadka, ul. Usługowa 3a, 95-030 Rzgów, Polska

Telefon - holtex.pl +48 42 212-83-95
Email - holtex.pl
wyszukiwarka

Z wizytą u producenta szczeliw i sznurów...

Po wizycie u czeskiego producenta szczeliw i sznurów PERMANENT - naszego partnera handlowego jesteśmy przekonani, że zaufaliśmy jednej z najlepszych firm w swojej branży. Fabryka ta jest średniej wielkości zakładem produkcyjnym wytwarzającym wszelkiego rodzaju sznury i szczeliwa zarówno do zastosowań statycznych jak i dynamicznych.

 

Polityka jakości sprawia, że do wyrobu uszczelnień używane są przędze techniczne najlepszych światowych producentów min. Johns Manville, Saint Globain, Tejiin Twaron, Lenzing, Furlong. Każda partia poddawana jest szczegółowej kontroli jakości co pozwala na każdorazowe wystawianie certyfikatu producenta, będącego gwarancją niezawodności stosowanego produktu. Jest to szczególnie istotne w przypadku tzw uszczelnień wysokoparametrowych przeznaczonych do najbardziej odpowiedzialnych zastosowań. Należą do nich min: uszczelnienia wykonywane z ciągłych przędz aramidowych, uszczelnienia z przędz typu Gore oraz tzw szczeliwa hybrydowe, będące kombinacją różnych komponentów specjalistycznych, poddawanych dodatkowo ciśnieniowej impregnacji w celu podniesienia ich efektywności.

 

Właściciel firmy PERMANENT umożliwił nam zwiedzenie fabryki począwszy od przygotowalni poprzez tkalnię, pomieszczenia do impregnacji szczeliw, suszarnię aż pomieszczeń magazynowo-logistycznych.

 

Dzięki poznaniu całości procesu produkcyjnego czujemy się jeszcze bardziej kompetentni w doborze i doradztwie technicznym. Mamy nadzieję, że odczują to również nasi kienci. A rekomendowane przez nas produkty spełnią oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. 

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy PERMANENT.

  • nawijarka szczeliwa

    nawijarka

  • nawijarka do szczeliw

    nawijarka

  • maszyna tkacka

    maszyna tkackaDodaj Komentarz
Nick: *
Email:
Komentarz: *
Kod z obrazka
kod_blog

Szybki kontaktTel. 42 212 83 95

 


Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon (opcjonalnie):
Kod z obrazka
kod kontakt

Uszczelnienia techniczne, tkaniny techniczne, filc techniczny, kompensatory, folia aluminiowa, tekstolit, szczeliwa oraz pozostałe materiały techniczne oferowane przez holtex.pl ze względu na swoją wysoką jakość oraz niezbędne, wymagane atesty i dopuszczenia mają szerokie zastosowania w wielu gałęziach gospodarki i przemysłu - zwłaszcza w dziedzinie: chemii, energetyki, ciepłownictwa oraz we wszystkich gałęziach produkcji z wykorzystaniem parku maszynowego.