Wybierz język: pl gb de ru
facebook twitter Telefon - holtex.pl
X
Uszczelnienia Techniczne
HOLTEX - ENERGOSERWIS M.J. Drobnik Sp. Jawna
Stara Gadka, ul. Usługowa 3a, 95-030 Rzgów, Polska

Telefon - holtex.pl +48 42 212-83-95
Email - holtex.pl
wyszukiwarka

Włóknina na maseczki ochronne na twarz

Ostatnimi czasy na sklepowych półkach nastąpił dotkliwy deficyt takich towarów jak maseczki ochronne na twarz, czy środki dezynfekujące, które są wykupowane na masową skalę. Sytuacja ta spowodowana jest rozprzestrzeniającym się wirusem, przed którym społeczeństwo próbuje się bronić za pomocą tego rodzaju profilaktyki.

Jednak brak jednorazowych maseczek ochronnych to bardzo poważny problem. Mierzą się z nim także ci, którzy potrzebują ochrony przed zanieczyszczeniami w powietrzu w codziennej pracy zawodowej.

 

Gdzie kupić jednorazowe maseczki na twarz?

maseczka ochronna na twarz

 

Konieczność stosowania maseczek ochronnych na twarz jest wymagana w wielu miejscach pracy. Jest to jeden z podstawowych środków ochrony w gabinetach stomatologicznych, kosmetycznych, w gabinetach lekarskich i wielu innych miejscach, w których w powietrzu unosi się pył, bakterie, wirusy i różnego rodzaju zanieczyszczenia.

Niestety rozprzestrzeniający się wirus sprawił, że maseczki są coraz trudniejsze do kupienia, a na domiar złego, osiągają zawrotne ceny. Dlatego odpowiadając na aktualne potrzeby rynku, firma Holtex oferuje włókninę filtracyjną oraz włókninę polipropylenową. Służą one między innymi do produkcji różnego rodzaju maseczek ochronnych na twarz. W celu uzyskania szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu.

 

Włóknina filtracyjna i polipropylenowa na maseczki ochronne

 

W zależności od potrzeb, do produkcji maseczek ochronnych na twarz stosowana jest włóknina filtracyjna, włóknina polipropylenowa lub obie włókniny jednocześnie. Wybór właściwej włókniny zależy od tego, przed czym dana maseczka ma chronić użytkownika.

Włóknina filtracyjna – doskonała do produkcji maseczek przeciwpyłowych i przeciwsmogowych oraz do ochrony przed innymi zanieczyszczeniami atmosferycznymi. Produkowana jest z włókien poliestrowych, poddanych specjalnej obróbce termicznej. Włóknina filtracyjna znajdująca się w naszym asortymencie spełnia warunki normy europejskiej PN-EN-ISO-16890, mówiącej o klasyfikacji filtrów powietrza oraz jest bezpieczna w kontakcie ze skórą twarzy.

Włóknina polipropylenowa – jest to włóknina wysokiej jakości, produkowana według technologii spunbond. Jest skuteczna w maseczkach antywirusowych i antybakteryjnych. Posiada wysoką odporność na rozciąganie, rozrywanie i ścieranie. Doskonale przepuszcza powietrze i jest ogniotrwała – posiada certyfikat trudnopalności FIRA oraz atest higieniczny OEKO-TEX.

Połączenie włókniny filtracyjnej z włókniną polipropylenową daje w efekcie maseczkę o właściwościach przeciwpyłowych i antywirusowych w jednym. Powstała w ten sposób maska posiada klasę filtracji P2, co oznacza, że zatrzymuje około 94% cząstek, które są mniejsze niż 0,5 mikrometrów.

  • włóknina filtracyjna na maseczki ochronne

  • włóknina polipropylenowa na maseczki ochronne

Należy jednak pamiętać, że maseczka ochronna traci swą skuteczność wraz z ilością zatrzymanego pyłu. Jej efektywność maleje także wraz ze wzrostem wydychanego dwutlenku węgla , dlatego powinna być często wymieniana.Dodaj Komentarz
Nick: *
Email:
Komentarz: *
Kod z obrazka
kod_blog

Szybki kontaktTel. 42 212 83 95

 


Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon (opcjonalnie):
Kod z obrazka
kod kontakt

maseczki na twarz, maseczki ochronne, maseczki ochronne na twarz