Wybierz język: pl gb de ru
facebook twitter Telefon - holtex.pl
X
Uszczelnienia Techniczne
HOLTEX - ENERGOSERWIS M.J. Drobnik Sp. Jawna
Stara Gadka, ul. Usługowa 3a, 95-030 Rzgów, Polska

Telefon - holtex.pl +48 42 212-83-95
Email - holtex.pl
wyszukiwarka

TRAKO 2017

Targi kolejnictwa TRAKO 2017

 

 Targi TRAKO to miejsce spotkań wielu czołowych firm branży kolejowej i tramwajowej: organizatorów i przewoźników, dostawców technologii, producentów, dystrybutorów, przedstawicieli władz państwowych i samorządowych, ekspertów, inżynierów, inwestorów, pasjonatów kolei.

To również miejsce dyskusji, wymiany własnych doświadczeń i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań dla infrastruktury, systemu zarządzania transportem i technologii wyposażenia taboru.

Wydarzenie to rośnie z roku na rok. 30 tys. m2 powierzchni wystawienniczej, 1 000 metrów torów do ekspozycji taboru oraz maszyn i urządzeń torowych, 700 wystawców z 25 krajów – to tegoroczne dane.

 

Ekspozycja wystawiennicza bardzo dobrze obrazuje aktualny stan rozwoju branży, a przede wszystkim najnowsze, innowacyjne rozwiązania technologiczne. Na miejscu mieliśmy okazję spotkać się z naszymi kooperantami takimi jak Pesa ZNTK Mińsk Mazowiecki S.A., która pokazała elektryczną GAMĘ Marathon z dojazdowym silnikiem spalinowym, której właścicielem będzie Rail Capital Partners oraz Elf II przygotowany przez Pesę dla Kolei Śląskich oraz NEWAG prezentujący 2 pojazdy: Impuls II z obniżoną podłogą, zbudowany dla włoskiego przewoźnika FSE z Bari i lokomotywę Griffin.

 

Współczesny transport skupia wiele nowoczesnych technologii i po części bazuje na podobnych produktach, jakie można spotkać m.in. w energetyce oraz automatyce. Z tych powodów na imprezie pojawiło się wielu dostawców z obszaru przemysłowego prezentujących materiały dla kolejnictwa zgodne z najnowszą certyfikacją niepalności EN 45545-2.

 

Firma Holtex dostarczając materiały do tych najbardziej wymagających sektorów na bieżąco aktualizuje informacje techniczne oraz certyfikacyjne. W ofercie posiadamy wiele produktów dla kolejnictwa spełniających aktualne wymagania. Są to maty wygłuszająco- wypełniające, płyty wygłuszające TEMAFIX SD- o bardzo dobrych właściwościach wygłuszających, wełna mineralna, guma dla kolejnictwa, izolacje, płyty HPN oraz wiele innych.

 

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych.Dodaj Komentarz
Nick: *
Email:
Komentarz: *
Kod z obrazka
kod_blog

Szybki kontaktTel. 42 212 83 95

 


Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon (opcjonalnie):
Kod z obrazka
kod kontakt

Uszczelnienia techniczne, tkaniny techniczne, filc techniczny, kompensatory, folia aluminiowa, tekstolit, szczeliwa oraz pozostałe materiały techniczne oferowane przez holtex.pl ze względu na swoją wysoką jakość oraz niezbędne, wymagane atesty i dopuszczenia mają szerokie zastosowania w wielu gałęziach gospodarki i przemysłu - zwłaszcza w dziedzinie: chemii, energetyki, ciepłownictwa oraz we wszystkich gałęziach produkcji z wykorzystaniem parku maszynowego.