Wybierz język: pl gb de ru
facebook twitter Telefon - holtex.pl
X
Uszczelnienia Techniczne
HOLTEX - ENERGOSERWIS M.J. Drobnik Sp. Jawna
Stara Gadka, ul. Usługowa 3a, 95-030 Rzgów, Polska

Telefon - holtex.pl +48 42 212-83-95
Email - holtex.pl
wyszukiwarka

TechTextil 2013- Międzynarodowe Targi we Frankfurcie

13.06.2013 r. zakończyła się jedna z najważniejszych na świecie imprez wystawienniczych dotycząca włóknin - targi Techtextil. Prezentowane były nowoczesne tkaniny techniczne i włókniny, mające zastosowanie w budownictwie, geodezji, rolnictwie, produkcji odzieży ochronnej, roboczej i sportowej, przemyśle ciężkim, samochodowym, chemicznym, meblowym, medycznym, opakowań oraz ochronie środowiska.

Na trzy dni Frankfurt stał się światową stolicą przemysłu włókienniczego, stwarzając okazję do spotkań w międzynarodowym gronie profesjonalistów.

Zarówno odwiedzający, jak i wystawcy byli niezwykle zadowoleni z tegorocznej edycji, co stanowi dowód na ogromną rolę tej imprezy na rynku tekstylnym.

Jest to jedna z najistotniejszych branżowych platform wymiany informacji. Spotykają się tutaj wszystkie główne firmy powiązane z włókninami, dostarczające tkaniny techniczne , w tym m.in. dostawcy surowców, producenci agregatów produkcyjnych oraz sprzętu laboratoryjnego, producenci materiałów pomocniczych, czy jednostki naukowe.

 

" W tym roku uczestniczyliśmy w targach Techtextil we Frankfurcie jako goście. Targi były dla nas znakomitą okazją do szeregu spotkań z naszymi obecnymi kooperantami, którzy o swoich innowacyjnych rozwiązaniach opowiadali przy swoich stoiskach. Odwiedziliśmy przedstawicieli firm TEJIN ARAMID, TEMAC, STAP, VETROTEX, BTTO. Nawiązaliśmy także wiele nowych kontaktów. Być może już wkrótce rozszerzymy ofertę o nowe  pulpy i przędze techniczne, filce techniczne oraz przędze biodegradowalne - innowacyjny produkt proekologiczny. Pobyt na targach był także świetną okazją do przeprowadzenia wielu innych spotkań z kilkoma znajomymi przedstawicielami naszej branży. Wierzę, że w najbliższej przyszłości zaowocują one lepszymi wynikami handlowymi w naszej działalności "- podsumował Dyrektor Jerzy Pawlak.Dodaj Komentarz
Nick: *
Email:
Komentarz: *
Kod z obrazka
kod_blog

Szybki kontaktTel. 42 212 83 95

 


Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon (opcjonalnie):
Kod z obrazka
kod kontakt

Uszczelnienia techniczne, tkaniny techniczne, filc techniczny, kompensatory, folia aluminiowa, tekstolit, szczeliwa oraz pozostałe materiały techniczne oferowane przez holtex.pl ze względu na swoją wysoką jakość oraz niezbędne, wymagane atesty i dopuszczenia mają szerokie zastosowania w wielu gałęziach gospodarki i przemysłu - zwłaszcza w dziedzinie: chemii, energetyki, ciepłownictwa oraz we wszystkich gałęziach produkcji z wykorzystaniem parku maszynowego.