Wybierz język: pl gb de ru
facebook twitter Telefon - holtex.pl
X
Uszczelnienia Techniczne
HOLTEX - ENERGOSERWIS M.J. Drobnik Sp. Jawna
Stara Gadka, ul. Usługowa 3a, 95-030 Rzgów, Polska

Telefon - holtex.pl +48 42 212-83-95
Email - holtex.pl
wyszukiwarka

Taśmy szklane, taśmy ceramiczne

Taśmy szklane i taśmy ceramiczne indywidualnie plecione stanowią jedną z najbardziej popularnych grup produktów na holtex.pl .

W naszej ofercie znaleźć można między innymi taśmy termoizolacyjne do uszczelniania pokryw włazów mocowanych śrubami. Zarówno taśmy szklane, jak i taśmy ceramiczne produkowane są w Czechach, w  partnerskiej firmie PERMANENT, na bazie dostarczanych przez nas przędz szklanych i ceramicznych.

Specyfiką  tych produktów jest to, że plecione są na krosnach indywidualnie dla klienta, z zachowaniem ścieżki montażowej pod istniejące śruby na kołnierzach.

Przykłady realizacji :

- SUR GL  50x3mm/A/M16   - taśma szklana 50x3mm z ażurem (ścieżką montażową) dla śrub M16

- SUR KER 70x5mm/P/A/M20   -   taśma ceramiczna podklejana z ażurem dla śrub M20Dodaj Komentarz
Nick: *
Email:
Komentarz: *
Kod z obrazka
kod_blog

Szybki kontaktTel. 42 212 83 95

 


Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon (opcjonalnie):
Kod z obrazka
kod kontakt

Uszczelnienia techniczne, tkaniny techniczne, filc techniczny, kompensatory, folia aluminiowa, tekstolit, szczeliwa oraz pozostałe materiały techniczne oferowane przez holtex.pl ze względu na swoją wysoką jakość oraz niezbędne, wymagane atesty i dopuszczenia mają szerokie zastosowania w wielu gałęziach gospodarki i przemysłu - zwłaszcza w dziedzinie: chemii, energetyki, ciepłownictwa oraz we wszystkich gałęziach produkcji z wykorzystaniem parku maszynowego.