Wybierz język: pl gb de ru
facebook twitter Telefon - holtex.pl
X
Uszczelnienia Techniczne
HOLTEX - ENERGOSERWIS M.J. Drobnik Sp. Jawna
Stara Gadka, ul. Usługowa 3a, 95-030 Rzgów, Polska

Telefon - holtex.pl +48 42 212-83-95
Email - holtex.pl
wyszukiwarka

Targi PLASTPOL 2014

W związku z faktem, iż rynek polski w ostatnim czasie przejawia zdecydowany trend wzrostowy na zapotrzebowanie na tworzywa sztuczne wydarzenia związane z branżą tworzywową przyciągają szeroką rzeszę zainteresowanych. Można było to zaobserwować w Kielcach w dniach 27- 29 maja br, gdzie 6 hal wystawienniczych odwiedziło ponad 17 tysięcy odwiedzających. Targi PLASTPOL uznawane są za jedne z najważniejszych wystaw przetwórstwa tworzyw i gumy w Europie. Na wystawie pojawili się przedstawiciele wszystkich grup branży, a zatem dystrybutorzy, firmy tworzywowe czy producenci maszyn. Na stoiskach prezentowane były maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw, formy i narzędzia wykorzystywane w branży, tworzywa sztuczne, komponenty, technologie recyklingu oraz zastosowania systemów informatycznych w przetwórstwie tworzyw, rozwiązania technologiczne oraz gotowe produkty. Można było obejrzeć całe linie technologiczne i proces przetwórczy produktów.

 

Wsród wystawców nie zabrakło również naszych czołowych kontrahentów. Grupa Azoty uznawana za mececenasa sportu corocznie przyciąga odwiedzających do swojego stoiska obecnością gwiazd sportu. W tym roku gościem inaugurującym otwarcie targów był Kamil Stoch - złoty medalista z Soczi. W kojenych dniach pojawili się Piotr Żyła, żużlowiec Artiom Łagut i siatkarki Chemika Police – Katarzyna Mróz oraz Katarzyna Gajgał-Anioł.Dodaj Komentarz
Nick: *
Email:
Komentarz: *
Kod z obrazka
kod_blog

Szybki kontaktTel. 42 212 83 95

 


Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon (opcjonalnie):
Kod z obrazka
kod kontakt

Uszczelnienia techniczne, tkaniny techniczne, filc techniczny, kompensatory, folia aluminiowa, tekstolit, szczeliwa oraz pozostałe materiały techniczne oferowane przez holtex.pl ze względu na swoją wysoką jakość oraz niezbędne, wymagane atesty i dopuszczenia mają szerokie zastosowania w wielu gałęziach gospodarki i przemysłu - zwłaszcza w dziedzinie: chemii, energetyki, ciepłownictwa oraz we wszystkich gałęziach produkcji z wykorzystaniem parku maszynowego.