Wybierz język: pl gb de ru
facebook twitter Telefon - holtex.pl
X
Uszczelnienia Techniczne
HOLTEX - ENERGOSERWIS M.J. Drobnik Sp. Jawna
Stara Gadka, ul. Usługowa 3a, 95-030 Rzgów, Polska

Telefon - holtex.pl +48 42 212-83-95
Email - holtex.pl
wyszukiwarka

Targi Kompozytów JEC Europe

Jec Composities kolejny rok z rzędu skupiło rzesze odwiedzających poszukujących nowych kontaktów handlowych oraz tych którzy interesują się zaawansowanymi technologiami i innowacjami w przemyśle. Wydarzenia tego typu cieszą się tak dużym zainteresowaniem gdyż otwierają drzwi do międzynarodowej współpracy, wystawiającym dają możliwość zaprezentowania swojej oferty znacznie większej grupie potencjalnych klientów, ułatwiają znalecienie nowych ścieżek dystrybucji a uczestnictwo w konferencjach pomaga poznać nowe trendy panujące w tak szybko rozwijającym się świecie kompozytów.

 

Targi kompozytów  skierowane są do takich branż jak lotnictwo, energetyka ( wiatraki prądotwórcze ), motoryzacja ( bardzo szeroka grupa materiałów kompozytowych ), budownictwo i konstrukcja, transport morski, transport masowy, sport oraz wypoczynek. Jest to ciągle rozszerzająca się lista nowych technologii, lekkich, trwałych i mocnych konstrukcji, które zaczynają zastępować tradycyjne materiały.

 

Na targach w Paryżu można było spotkać wielu producentów surowców takich jak włókno szklane ( jednym z wystawców była firma JOHNS MANVILLE - nasz wieloletni dostawca komponentów do produkcji uszczelnień ), włókno węglowe oraz szereg innych półproduktów wykorzystywanych w przemyśle kompozytowym.Dodaj Komentarz
Nick: *
Email:
Komentarz: *
Kod z obrazka
kod_blog

Szybki kontaktTel. 42 212 83 95

 


Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon (opcjonalnie):
Kod z obrazka
kod kontakt

Targi Jec Composities w Paryżu to jedne z najbardziej prestiżowych wydarzeń tego typu. Skupia rzesze odwiedzających.