Wybierz język: pl gb de ru
facebook twitter Telefon - holtex.pl
X
Uszczelnienia Techniczne
HOLTEX - ENERGOSERWIS M.J. Drobnik Sp. Jawna
Stara Gadka, ul. Usługowa 3a, 95-030 Rzgów, Polska

Telefon - holtex.pl +48 42 212-83-95
Email - holtex.pl
wyszukiwarka

Targi ITM Polska 2016

Na początku czerwca zostaliśmy zaproszeni do stolicy Wielkopolski - Poznania na jedne z największych targów przemysłowych - ITM  Polska, a motywem przewodnim tego wydarzenia było połączenie innowacji z nowymi technologiami i maszynami.

Targi ITM Polska przyciągają coraz więcej zagranicznych wystawców. Najszersze grono stanowią wystawcy z Niemiec, co nie jest dużym zaskoczeniem, gdyż jest to główny partner handlowy wystawy – tegorocznie było ich aż 105 co wśród 1000 wystawców z 27 krajów stanowi pokaźną grupę. Co roku mocną reprezentację w Poznaniu mają także Włosi i Turcy. Wśród wszystkich branżowców  znajdowało się duże grono kooperantów firmy HOLTEX. Mieliśmy przyjemność odwiedzić kilku z nich.

 

Na targach mogliśmy podziwiać niektóre bardzo ciekawie zaaranżowane stoiska np. firma SmartTech zaprezentowała pomiary skanu twarzy przy użyciu najbardziej nowoczesnego skanera 3D. Sporą atrakcję zafundowała odwiedzającym firma Abplanalp, która przy swoim stoisku postawiła prawdziwy bolid F1.
Zorganizowano również wiele warsztatów 3D dla przemysłu odlewniczego, a najciekawsze produkty uhonorowane zostały Złotym Medalem MTP.

 

Obserwując kreatywność wystawców i bardzo duże zainteresowanie oglądających spokojnie można stwierdzić, że targi ITM Polska z roku na rok zyskują coraz większe zainteresowanie i prestiż, a co najważniejsze przysparzają wystawcom więcej nowych kontraktów handlowych.

 

Kolejne Tragi odbędą się w przyszłym roku - zaplanowano je na 6-9 czerwca 2017r.

 

Poniżej mała galeria zdjęć z targów ITM

 

Żródło: relacja własna handlowców firmy HOLTEX-ENERGOSERWIS oraz  serwis technologie.mtp.plDodaj Komentarz
Nick: *
Email:
Komentarz: *
Kod z obrazka
kod_blog

Szybki kontaktTel. 42 212 83 95

 


Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon (opcjonalnie):
Kod z obrazka
kod kontakt

Uszczelnienia techniczne, tkaniny techniczne, filc techniczny, kompensatory, folia aluminiowa, tekstolit, szczeliwa oraz pozostałe materiały techniczne oferowane przez holtex.pl ze względu na swoją wysoką jakość oraz niezbędne, wymagane atesty i dopuszczenia mają szerokie zastosowania w wielu gałęziach gospodarki i przemysłu - zwłaszcza w dziedzinie: chemii, energetyki, ciepłownictwa oraz we wszystkich gałęziach produkcji z wykorzystaniem parku maszynowego.