Wybierz język: pl gb de ru
facebook twitter Telefon - holtex.pl
X
Uszczelnienia Techniczne
HOLTEX - ENERGOSERWIS M.J. Drobnik Sp. Jawna
Stara Gadka, ul. Usługowa 3a, 95-030 Rzgów, Polska

Telefon - holtex.pl +48 42 212-83-95
Email - holtex.pl
wyszukiwarka

Targi Aluminium 2018

Wśród licznych odwiedzających z całego świata tegorocznej edycji międzynarodowych i najbardziej liczących się w branży targów Aluminium w Dusseldorf, nie mogło również zabraknąć naszego przedstawiciela, zwłaszcza że niniejsza, największa dotąd edycja wydarzenia, które odbywa się co dwa lata od roku 1994, miała statystycznie największą rozpiętość geograficzną miejsc, skąd przyjechali uczestnicy.

Mimo wprowadzonego przez USA karnego cła i wprowadzonych przeciwko Rosji sankcjom, zapotrzebowanie na aluminium jest wciąż ogromne, a decyduje o nim powszechność stosowania surowca w różnych postaciach w bardzo licznych gałęziach przemysłu.

 

Wśród prawie tysiąca wystawiających się w ramach targów, przedmiotem naszego zainteresowania były przede wszystkim tzw. półprodukty:  folie aluminowe, laminaty różnej maści (folie aluminiowe powlekane papierem, polietylenem itp.). Jednym z najbardziej priorytetowych na chwilę obecną zagadnień dla nas jest rozszerzenie, powiększenie możliwości w zakresie dostaw cienkich folii aluminiowych laminowanych papierem z dopuszczeniem do zastosowań spożywczych, stosowanych do pakowania między innymi tabliczek czekolady, serów, masła. Mimo ogólnie panującej tendencji niemal powszechnego stosowania opakowań typu flow pack w spożywczej gałęzi przemysłu, przypadki zastosowań folii aluminiowej laminowanej papierem, mimo że należą do mniejszości, bynajmniej nie są pojedyńcze. Dlatego też zależy nam aby realizować zamówienia na artykuły z rodziny laminatów na jak najbardziej korzystnych dla naszych Klientów warukach cenowych.

 

Niemniej, oferta Holtex w zakresie wyrobów aluminiowych nie zamyka się na wyżej opisanych półproduktach. Chętnie omówimy szczegóły Państwa zapotrzebowania, niezależnie od jego ilości.

 


 

Dane kontaktowe dla zapytań dotyczących asortymentu aluminiowego: tel. 667 88 33 89 lub e-mail k.denys@holtex.pl

 
Dodaj Komentarz
Nick: *
Email:
Komentarz: *
Kod z obrazka
kod_blog

Szybki kontaktTel. 42 212 83 95

 


Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon (opcjonalnie):
Kod z obrazka
kod kontakt

Uszczelnienia techniczne, tkaniny techniczne, filc techniczny, kompensatory, folia aluminiowa, tekstolit, szczeliwa oraz pozostałe materiały techniczne oferowane przez holtex.pl ze względu na swoją wysoką jakość oraz niezbędne, wymagane atesty i dopuszczenia mają szerokie zastosowania w wielu gałęziach gospodarki i przemysłu - zwłaszcza w dziedzinie: chemii, energetyki, ciepłownictwa oraz we wszystkich gałęziach produkcji z wykorzystaniem parku maszynowego.