Wybierz język: pl gb de ru
facebook twitter Telefon - holtex.pl
X
Uszczelnienia Techniczne
HOLTEX - ENERGOSERWIS M.J. Drobnik Sp. Jawna
Stara Gadka, ul. Usługowa 3a, 95-030 Rzgów, Polska

Telefon - holtex.pl +48 42 212-83-95
Email - holtex.pl
wyszukiwarka

Tarcze polerskie filcowe

Tarcze polerskie z filcu, czyli krążki filcowe, wykonane są z naturalnego filcu wełnianego. Są one twarde, wytrzymałe i doskonale sprawdzają się przy nanoszeniu past polerskich i ściernych, na takich powierzchniach jak metal, szkło, stal szlachetna, kamień, drewno, tworzywa sztuczne i inne.

 

Tarcze polerskie z filcu naturalnego

tarcze polerskie filcowe

Tarcze polerskie to jedno z bardzo wielu zastosowań filcu technicznego, który na dobre zadomowił się w przemyśle oraz w życiu codziennym. Produkowany jest w wersji naturalnej oraz z domieszką włókien syntetycznych, które podnoszą odporność mechaniczną materiału.

W przypadku tarcz polerskich stosowany jest filc naturalny, bez dodatkowych domieszek.

Pomimo braku wzmocnienia włóknami sztucznymi, krążki polerskie są twarde, wytrzymałe i odporne na ścieranie. Zawdzięczają to technologii produkcji filcu polerskiego, która uniemożliwia jego rozwarstwianie się. Powstały do produkcji krążków filc jest zbity i twardy, a przy tym na tyle elastyczny, by dobrze dopasować się do polerowanej powierzchni. Ponad to nie pozostawia na niej mikrowłókien i smug, jest odporny na wysokie temperatury i posiada niską chłonność wilgoci.

Tarcze polerskie filcowe Allegro

Tradycyjnie w celu zakupu naszych towarów zachęcamy do kontaktu telefonicznego, gdzie nasi doradcy techniczni zawsze służą radą i pomocą w doborze produktu. Jednak jeśli preferujesz zakupy internetowe, zachęcamy do zapoznania się z naszymi aukcjami na Allegro, gdzie możesz zakupić m.in. tarcze polerskie: https://allegro.pl/oferta/krazek-polerski-filcowy-100-welna-150-x-30-mm-7449944276 . Jesteśmy bezpośrednim importerem filcu z Indii, dzięki czemu możemy zagwarantować wysoką jakość w dobrej cenie. Filc polerski użyty do produkcji krążków wykonany jest w 100% z włókien naturalnych i może być wykorzystywany również do formowania kształtek i osłon. Wejdź aa nasze Allegro i zobacz tarcze polerskie w różnych rozmiarach i grubościach. Zapraszamy do zakupów w dogodnej formie i porze!

  • tarcze polerskie filcowe

  • filc polerskiDodaj Komentarz
Nick: *
Email:
Komentarz: *
Kod z obrazka
kod_blog

Szybki kontaktTel. 42 212 83 95

 


Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon (opcjonalnie):
Kod z obrazka
kod kontakt

Tarcze polerskie filcowe wysokiej jakości i w dobrej cenie. Kupuj tradycyjnie lub na Allegro od Holtex-Energoserwis!