Wybierz język: pl gb de ru
facebook twitter Telefon - holtex.pl
X
Uszczelnienia Techniczne
HOLTEX - ENERGOSERWIS M.J. Drobnik Sp. Jawna
Stara Gadka, ul. Usługowa 3a, 95-030 Rzgów, Polska

Telefon - holtex.pl +48 42 212-83-95
Email - holtex.pl
wyszukiwarka

Przegląd jesiennych targów branżowych

Jesień to okres, kiedy dość intensywnie organizuje się targi wystawiennicze. We wrześniu i paźdzerniku odbyło się kilka krajowych eventów wartych zainteresowania. Między innymi były to targi Metal 2014 w Kielcach oraz II Targi Technicznych Wyrobów Włókienniczych w Łodzi, także październikowe targi Aluminium w Dusseldorfie przyciągnęły naszą uwagę.

 

Metal 2014 Kielce


Ten rok odbył się pod znakiem 20- letniego jubileuszu Międzynarodowych Targów dla Odlewnictwa. Patronat honorowy tegoż wydarzenia objęło Ministerstwo Gospodarki. Wsparcie najwyższych władz w kraju podkreśla ogromną rolę jaką kieleckie targi pełnią na wystawienniczej mapie kraju oraz ich znaczenie dla polskiego i światowego sektora związanego z tą branżą.

 

Jak co roku prezentowano tutaj nowości rynkowe, które przyciągały największą rzeszę zainteresowanych m.in. zaprezentowano nowoczesne maszyny do odlewania metalu. Zorganizowano szereg seminariów technicznio- szkoleniowych m.in.:" Odpylanie - technika czystego powietrza". Punktem godnym zainteresowania było również Polsko-Niemieckie spotkanie gospodarcze, skierowane do firm polskich i niemieckich zainteresowanych wzajemną współpracą. Główny organizator Polsko-Niemieckia Izba Przemysłowo-Handlowa w Polsce pomagała przybliżyć zasady działania i możliwości wsparcia takiej kooperacji.

II Targi Technicznych Wyrobów Włókienniczych

 

W tym roku po raz drugi można było uczestniczych w targach włókienniczych jakie odbyły się w Łodzi. Ze względu na swoją włókienniczą historię to właśnie Łódź została wybrana tekstylną stolicą Polski. Dotychczas brakowało wydarzeń skupiających firmy związane z branżą tkanin technicznych. Impreza otoczona była honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki.Dodaj Komentarz
Nick: *
Email:
Komentarz: *
Kod z obrazka
kod_blog

Szybki kontaktTel. 42 212 83 95

 


Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon (opcjonalnie):
Kod z obrazka
kod kontakt

Uszczelnienia techniczne, tkaniny techniczne, filc techniczny, kompensatory, folia aluminiowa, tekstolit, szczeliwa oraz pozostałe materiały techniczne oferowane przez holtex.pl ze względu na swoją wysoką jakość oraz niezbędne, wymagane atesty i dopuszczenia mają szerokie zastosowania w wielu gałęziach gospodarki i przemysłu - zwłaszcza w dziedzinie: chemii, energetyki, ciepłownictwa oraz we wszystkich gałęziach produkcji z wykorzystaniem parku maszynowego.