Wybierz język: pl gb de ru
facebook twitter Telefon - holtex.pl
X
Uszczelnienia Techniczne
HOLTEX - ENERGOSERWIS M.J. Drobnik Sp. Jawna
Stara Gadka, ul. Usługowa 3a, 95-030 Rzgów, Polska

Telefon - holtex.pl +48 42 212-83-95
Email - holtex.pl
wyszukiwarka

Polagra 2018

Siódma odsłona Targów Polagra-Premiery odbyła się w dniach 18-21 stycznia 2018 roku w Poznaniu. Przedstawiciele firmy Holtex mieli przyjemność uczestniczyć w tym wielkopolskim wydarzeniu z racji faktu, iż w asortymencie firmy znajduje się dużo materiałów technicznych, które mogą być wykorzystane w rolnictwie, np. tani materiał uszczelkowy, tworzywa sztuczne w postaci prętów i płyt czy inne.

Polagra jest to największe spotkanie biznesowe dotyczące sektora rolniczego w Polsce, jak również Europie Środkowo-Wschodniej. Odbywają się one  w cyklu dwuletnim, stwarzając bardzo korzystne warunki do promowania produktów i usług oraz zawarcia przyszłościowych, długoterminowych kontaktów handlowych. W skrócie opisując, wydarzenie to, to  przede wszystkim:

  • Źródło wiedzy o nowościach na rynku
  • Miejsce prezentacji innowacyjnych technologii rolniczych
  • Polscy producenci, jak również światowe marki
  • Konferencje, szkolenia oraz warsztaty

W tym roku targi zdecydowanie postawiły na innowacje oraz pozwoliły zasięgnąć wielu informacji z każdego sektora rolniczego, rozwijając wiedzę swoich uczestników z zakresu prac polowych. Była to świetna okazja do spotkania ze znakomitymi osobistościami z branży rolniczej. Podczas targów ekspozycja była zbudowana wokół traktorów, kombajnów,  maszyn i urządzeń rolniczych wykorzystywanych do transportu, uprawy gleby, nawożenia, zraszania, ochrony i pielęgnacji roślin, siewu, sadzenia, zbioru płodów rolnych,  narzędzi ręcznych, części zamiennych czy urządzeń wykorzystywanych do naprawy oraz konserwacji sprzętu rolniczego. Część wystawy poświęcona była nasionom rolniczym i ogrodniczym, środkom ochrony roślin oraz nawozom. Interesujący był też asortyment z zakresu budownictwa wiejskiego, wyposażenia stanowisk dla zwierząt, sprzętu zootechnicznego, weterynaryjnego, aparatury kontrolno-pomiarowej. Właścicielom gospodarstw oraz hodowcom zostały zaprezentowane również artykuły z kategorii bezpieczeństwa i higieny pracy.

Uwagę zwiedzających przykuło aż 27 produktów nagrodzonych złotymi medalami MTP. Tegoroczną edycję odwiedzili również zagraniczni kupcy oraz dobrze wyselekcjonowana grupa rolników z całej Polski.

 Dodaj Komentarz
Nick: *
Email:
Komentarz: *
Kod z obrazka
kod_blog

Szybki kontaktTel. 42 212 83 95

 


Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon (opcjonalnie):
Kod z obrazka
kod kontakt

Uszczelnienia techniczne, tkaniny techniczne, filc techniczny, kompensatory, folia aluminiowa, tekstolit, szczeliwa oraz pozostałe materiały techniczne oferowane przez holtex.pl ze względu na swoją wysoką jakość oraz niezbędne, wymagane atesty i dopuszczenia mają szerokie zastosowania w wielu gałęziach gospodarki i przemysłu - zwłaszcza w dziedzinie: chemii, energetyki, ciepłownictwa oraz we wszystkich gałęziach produkcji z wykorzystaniem parku maszynowego.