Wybierz język: pl gb de ru
facebook twitter Telefon - holtex.pl
X
Uszczelnienia Techniczne
HOLTEX - ENERGOSERWIS M.J. Drobnik Sp. Jawna
Stara Gadka, ul. Usługowa 3a, 95-030 Rzgów, Polska

Telefon - holtex.pl +48 42 212-83-95
Email - holtex.pl
wyszukiwarka

Nagrody przyznane!

Miło nam poinformować, że firma HOLTEX została uhonorowana przez firmę TEMAC A.S. - producenta płyt uszczelkarskich nagrodą w międzynarodowym konkursie na wielkość sprzedaży w IV kwartale 2011 roku. Zajęliśmy w nim zaszczytne III miejsce.

Odpowiedni dobór dostawców gwarantuje naszym klientom dostęp do najlepszych dostępnych materiałów oraz technologii. Firma HOLTEX dba o utrzymanie jak najlepszych relacji ze swoimi partnerami tak, aby współpraca była satysfakcjonująca dla każdej ze stron.

Przyznana nagroda świadczy o bardzo owocnej współpraca z czeską firmą Temac a.s. Chcemy także zapewnić, że nie osiądziemy na laurach, ale będziemy nadal ciężko pracować na kolejne takie sukcesy.

Bardzo serdecznie dziękujemy za przyznaną nagrodę!Dodaj Komentarz
Nick: *
Email:
Komentarz: *
Kod z obrazka
kod_blog

Szybki kontaktTel. 42 212 83 95

 


Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon (opcjonalnie):
Kod z obrazka
kod kontakt

Uszczelnienia techniczne, tkaniny techniczne, filc techniczny, kompensatory, folia aluminiowa, tekstolit, szczeliwa oraz pozostałe materiały techniczne oferowane przez holtex.pl ze względu na swoją wysoką jakość oraz niezbędne, wymagane atesty i dopuszczenia mają szerokie zastosowania w wielu gałęziach gospodarki i przemysłu - zwłaszcza w dziedzinie: chemii, energetyki, ciepłownictwa oraz we wszystkich gałęziach produkcji z wykorzystaniem parku maszynowego.