Wybierz język: pl gb de ru
facebook twitter Telefon - holtex.pl
X
Uszczelnienia Techniczne
HOLTEX - ENERGOSERWIS M.J. Drobnik Sp. Jawna
Stara Gadka, ul. Usługowa 3a, 95-030 Rzgów, Polska

Telefon - holtex.pl +48 42 212-83-95
Email - holtex.pl
wyszukiwarka

MOTORIT - Płyta dedykowana do branży motoryzacyjnej

płyta Motorit

Płyta uszczelkarska MOTORIT jest to bezazbestowa płyta wykorzystywna głównie do produkcji uszczelek głowicowych w silnikach samochodowych. Jest ona wielowarstwowym kompozytem złożonym z warstw miękkiego materiału bezazbestowego, wzmocnionego rdzeniem w postaci wkładki ze stali nierdzewnej -  perforowanej blachy ( blacha stalowa bez wykończenia powierzchniowego ) o grubości 0,1 mm.

 

Płyta charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na działanie siły mechanicznej, temperatury, na prężenie i jednocześnie dobrze dostosowuje się do uszczelnianych powierzchni. Płyta nadaje się szczególnie jako uszczelka głowic oraz przewodów ssących. MOTORIT jest odporny jest na działanie oleju, paliw oraz mieszanek wody z dodatkami przeciwzamarzającym i antykorozyjnym.

 

 

Płyty te przeznaczone są do wycinania uszczelek pracujących w środowisku większości substancji chemicznych, za wyjątkiem silnie utleniających w zakresie:

 

Maksymalne ciśnienie 12 MPa
Maksymalna temperatura pracy 350 oC

Płyty Motorit ze względu na swoje przeznaczenie są szczególnym rodzajem uszczelnienia, w związku z tym są produktem oferowanym pod zamównienie klienta. Jeśli są Państwo zainetesowani tym produktem prosimy o wysłanie zapytania ofertowego bądź kontakt telefoniczny.Dodaj Komentarz
Nick: *
Email:
Komentarz: *
Kod z obrazka
kod_blog

Szybki kontaktTel. 42 212 83 95

 


Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon (opcjonalnie):
Kod z obrazka
kod kontakt

Motorit płyty uszczelkarskie wykorzystywane głównie w branży motoryzacyjnej, przeznaczone m.in. do wycinania uszczelek pod głowice.