Wybierz język: pl gb de ru
facebook twitter Telefon - holtex.pl
X
Uszczelnienia Techniczne
HOLTEX - ENERGOSERWIS M.J. Drobnik Sp. Jawna
Stara Gadka, ul. Usługowa 3a, 95-030 Rzgów, Polska

Telefon - holtex.pl +48 42 212-83-95
Email - holtex.pl
wyszukiwarka

Międzynarodowe Tragi Maszynowe BRNO 07-11 październik 2013

Międzynarodowe Targi Maszynowe to najważniejsze targi przemysłowe w Europie Środkowej. Na targach tych reprezentowane są wszystkie kluczowe obszary przemysłu maszynowego i elektrotechnicznego. MSV skierowane są dla przedsiębiorców z branży maszynowej, automatyki przemysłowej, pomiarowej, energetycznej, elektronicznej, metalurgii, chemii, górnictwa oraz pokrewnych.

 

Targi MSV corocznie budzą ogromne zainteresowanie mediów. Program towarzyszący targów obejmuje zorganizowane na najwyższym poziomie specjalistyczne konferencje, seminaria i warsztaty dotyczące aktualnej problematyki technicznej, biznesowej i gospodarczej.

W tym roku wielu wystawców pochodziło z Azji m.in. Japonii, Chin oraz Tajlandii. Nie zabrakło również polskich przedsiębiorców (19 wystawców).  

 

Wśród nich spotkać można było m.in. firmy:

- Gambit

- Castor

- Buczek HB Zakłąd Produkcji Rur

- AWM- SERWIS

- Agencja Rozwoju Przemysłu S.A

- Plastigo

- Ambasada Rzeczpospolitej Polskiej w Pradze  i inne.

 

Ogromna różnorodność prezentowanych produktów oraz świetne oznakowanie targów pozwoliło przedsiębiorcom na swobodne poruszanie się po wszystkich  obiektach oraz łatwy dostęp do wystawców z konkretnego obszaru działalności.Wystawa podzielona była na 10 hal, z czego każda z nich skupiała wystawców o określonej branży.

Uczestnicy wystawy mogli również zobaczyć na żywo pokazy nowoczesnych maszyn do pakowania przemysłowego, programowania obrabiarek CNC oraz wziąć udział w licznych seminariach .

 

Rzesze zainteresowanych skupiały swoją uwagę m.in. na tematyce :

- Energia przyszłości

- Nowe trendy w mechanice

- Konferencja ekonomiczna

- Fundusze Europejskie po 2014 roku

 

Targi wystawiennicze to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów handlowych. W jednym miejscu można spotkać wystawców z całego świata i jednocześnie porównać ich oferty handlowe. Firma Holtex stara się aktywnie uczestniczyć w międzynarodowych wydarzeniach tego typu , po to by dostarczać Państwu rzetelnych i sprawdzonych informacji a jednocześnie oferować produkty wyłącznie sprawdzonych i najlepszych dostawców oraz producentów.Dodaj Komentarz
Nick: *
Email:
Komentarz: *
Kod z obrazka
kod_blog

Szybki kontaktTel. 42 212 83 95

 


Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon (opcjonalnie):
Kod z obrazka
kod kontakt

Uszczelnienia techniczne, tkaniny techniczne, filc techniczny, kompensatory, folia aluminiowa, tekstolit, szczeliwa oraz pozostałe materiały techniczne oferowane przez holtex.pl ze względu na swoją wysoką jakość oraz niezbędne, wymagane atesty i dopuszczenia mają szerokie zastosowania w wielu gałęziach gospodarki i przemysłu - zwłaszcza w dziedzinie: chemii, energetyki, ciepłownictwa oraz we wszystkich gałęziach produkcji z wykorzystaniem parku maszynowego.