Wybierz język: pl gb de ru
facebook twitter Telefon - holtex.pl
X
Uszczelnienia Techniczne
HOLTEX - ENERGOSERWIS M.J. Drobnik Sp. Jawna
Stara Gadka, ul. Usługowa 3a, 95-030 Rzgów, Polska

Telefon - holtex.pl +48 42 212-83-95
Email - holtex.pl
wyszukiwarka

Kieleckie targi AUTOSTRADA-POLSKA 2015 już za nami!

 

 

Autostrada-Polska to coroczne targi organizowane w kieleckiej hali wystawienniczej. Jest to impreza ściśle powiązana z budownictwem drogowym, na której swoje oferty prezentuje wiele firm międzynarodowych. Jednym z wystawców był nasz partner handlowy TEMAC a.s. - prezentujący geosyntetyki przeznaczone dla sektora budowlanego takie jak geokraty do zbrojenia nawierzchni asfaltobetonowych, grunty do zwiększenia nośności podłoża czy geowłókniny zwiększające nośność nasypów na podłożu nienośnym.

 

 

Targi w Kielcach obfitowały w szereg seminariów, wykładów czy prezentacji. W programie Targów Budownictwa Drogowego, zaplanowano również Dzień Bezpieczeństwa Technicznego. Tematem przewodnim spotkania, w pierwszym dniu wystawy było „Bezpieczna eksploatacja urządzeń technicznych na placach budów”. Uczestnicy wydarzenia mogli zapoznać się z rodzajami urządzeń ciśnieniowych oraz transportu bliskiego eksploatowanych na placach budów. Omówione zostały również wypadki i niebezpieczne uszkodzenia na placach budów oraz analiza ich przyczyn.

 

Kolejnym ciekawym aspektem był Kongres Innowacji Infrastrukturalnych 2015 organizowany w ramach cyklu "Konferencje Specjalistyczne nauka-praktyka-biznes". Celem wydarzenia było zaprezentowanie najbardziej nowoczesnych, innowacyjnych produktów i technologii stosowanych w branżach drogowej, mostowej i dziedzinach pokrewnych. Organizatorem wydarzenia było Media-Pro Polskie Media Profesjonalne przy współudziale Partnerów Merytorycznych: Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju oraz Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Kieleckie Targi AUTOSTRADA-POLSKA to także szereg szkoleń proponowanych przez wystawców. Oferty szkoleń wspierane były przez symulatory, na których można było poćwiczyć umiejętności sztuki opanowania maszyny budowlanej.

 

Wszystkich zainteresowanych tym sektorem gospodarki zapraszamy na Targi AUTOSTRADA -POLSKA za rok.

 

Poniżej link to strony organizatora:

TARGI BUDOWNICTWA DROGOWEGO AUTOSTRADA POLSKA

  • Targi AUTOSTRADA-POLSKA

  • Maszyny budowlane

  • Ekspozycja urządzeń

  • Szczotki budowlane

  • Projekty szkoleniowe na symulatorach

  • Kruszywa budowlaneDodaj Komentarz
Nick: *
Email:
Komentarz: *
Kod z obrazka
kod_blog

Szybki kontaktTel. 42 212 83 95

 


Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon (opcjonalnie):
Kod z obrazka
kod kontakt

Uszczelnienia techniczne, tkaniny techniczne, filc techniczny, kompensatory, folia aluminiowa, tekstolit, szczeliwa oraz pozostałe materiały techniczne oferowane przez holtex.pl ze względu na swoją wysoką jakość oraz niezbędne, wymagane atesty i dopuszczenia mają szerokie zastosowania w wielu gałęziach gospodarki i przemysłu - zwłaszcza w dziedzinie: chemii, energetyki, ciepłownictwa oraz we wszystkich gałęziach produkcji z wykorzystaniem parku maszynowego.