Wybierz język: pl gb de ru
facebook twitter Telefon - holtex.pl
X
Uszczelnienia Techniczne
HOLTEX - ENERGOSERWIS M.J. Drobnik Sp. Jawna
Stara Gadka, ul. Usługowa 3a, 95-030 Rzgów, Polska

Telefon - holtex.pl +48 42 212-83-95
Email - holtex.pl
wyszukiwarka

Holtex - oficjalnym sponsorem Doroty Banaszczyk

 

Dorota Banaszczyk to młoda, ambitna łodzianka, która od ponad 15 lat realizuje swoją pasję - karate. Jej talent, wytrwałość i ciężka praca zaowocowały ogromnym sukcesem, jakim było zdobycie tytułu Mistrzyni Świata w Karate Olimpijskim w 2018 roku.


Jest to ogromna duma dla całej Polski, a przede wszystkim dla naszego regionu!


Jednak zdobycie złotego medalu to nie koniec sportowej kariery Doroty. Optymistycznie patrzy w przyszłość i ma przed sobą wiele startów, które przybliżają ją do spełnienia największego marzenia - udziału w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

 

Z całego serca życzymy kolejnego złota naszej zawodniczce! Wiemy jednak, że bez odpowiedniego wsparcia nie jest to łatwe. Dlatego zdecydowaliśmy się wesprzeć lokalny sport, stając się oficjalnym Sponsorem Doroty.

 

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że razem z naszą Mistrzynią będziemy zmierzać do Tokio, gdzie wesprzemy ją w zdobyciu kolejnego trofeum!

Z całego serca życzymy kolejnego złota naszej zawodniczce! Wiemy jednak, że bez odpowiedniego wsparcia nie jest to łatwe. Dlatego zdecydowaliśmy się wesprzeć lokalny sport, stając się oficjalnym Sponsorem Doroty.

 

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że razem z naszą Mistrzynią będziemy zmierzać do Tokio, gdzie wesprzemy ją w zdobyciu kolejnego trofeum!

 

Nasze wsparcie motywowane jest przede wszystkim jej ogromnym talentem i niezwykłą osobowością. Uważamy, że warto promować sport i zdrowy tryb życia, dlatego cieszymy się, że możemy się w ten sposób do tego przyczynić!


Na bieżąco będziemy informować o osiągnięciach naszej zawodniczki i jej postępach w drodze na igrzyska. Dorota nie marnuje czasu i już jutro będzie stratować w Hiszpanii na Mistrzostwach Europy Seniorów. Trzymamy kciuki! 

 
Dodaj Komentarz
Nick: *
Email:
Komentarz: *
Kod z obrazka
kod_blog

Szybki kontaktTel. 42 212 83 95

 


Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon (opcjonalnie):
Kod z obrazka
kod kontakt

Firma Holtex Oficjalnym Sponsorem mistrzyni karate Doroty Banaszczyk! Cieszymy się, że możemy wspierać tą zdolną zawodniczkę karate w realizacji nowych celów!