Wybierz język: pl gb de ru
facebook twitter Telefon - holtex.pl
X
Uszczelnienia Techniczne
HOLTEX - ENERGOSERWIS M.J. Drobnik Sp. Jawna
Stara Gadka, ul. Usługowa 3a, 95-030 Rzgów, Polska

Telefon - holtex.pl +48 42 212-83-95
Email - holtex.pl
wyszukiwarka

Gadżety z filcu na targach RemaDays w Warszawie

W dniach 12-14 lutego 2020 w Warszawie odbyły się targi RemaDays. Są to Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku, na których można zapoznać się z naprawdę bogatą ofertą branży reklamowej. Uwagę przedstawiciela firmy Holtex przykuły przede wszystkim gadżety z filcu, który znajduje się także w naszej ofercie. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że zastosowanie filcu jest wszechstronne a bogata wyobraźnia pozwala na stworzenie wyjątkowych i pomysłowych gadżetów.

 

Akcesoria z filcu technicznego

Wśród wielu ciekawych akcesoriów z filcu, wyjątkowo ciekawą propozycją jest leżak. Ciekawy i oryginalny design oraz mocna struktura filcu nadają mu walory estetyczne i praktyczne. Taki leżak będzie się świetnie prezentował w ogrodzie i na tarasie – dla nas zakup takiego leżaka to kolejny powód do oczekiwania na upalne dni!


  • leżak z filcu

  • torby damskie z filcu

  • teczki i inne akcesoria z filcu

Niesłabnącą popularnością cieszą się torby z filcu. Szyte są w rozmaitych rozmiarach i kształtach, łącząc ciekawy styl z praktycznym wykorzystaniem. Można je zdobić wieloma sposobami. Do najbardziej popularnych wciąż należy haft oraz laserowa technika zdobienia. Dzięki laserowi na filcowych akcesoriach można wykonać ciekawy grawer oraz wycinać dowolne kształty. Na targach RemaDays można było zapoznać się z bogatą ofertą tego rodzaju akcesoriów, takich jak pokrowce na telefon, organizery, różnego rodzaju teczki i aktówki, pięknie zdobione torby damskie i wiele innych.

  • organizer z filcu

  • torby damskie z filcu

Kolejną ciekawą propozycją są zegary ścienne z filcu. Są to bardzo pomysłowe gadżety, które robią wrażenie ciekawym designem, a ponadto posiadają wiadome walory użytkowe. Do tego rodzaju akcesoriów wykorzystywany jest filc techniczny, który można znaleźć w ofercie firmy Holtex. Filcowe elementy wystroju wnętrz doskonale komponują się ze stylem loftowym, w którym przełamują minimalizm i chłód stonowanych barw.

  • zegary ścienne z filcu

Filcowe motywy świąteczne

 

Następnym ciekawym pomysłem na wykorzystanie filcu były gadżety w tematyce zbliżających się powoli Świąt Wielkanocnych. Wycięte laserowo jajeczka, zajączki i baranki zdobią filcowe koszyczki, które mogą nawet stanowić alternatywę dla tradycyjnych, plecionych koszyczków na święcone pokarmy. Dla wszystkich zwolenników świątecznych ozdób dostępne są podkładki pod kubek, bieżniki na stół i wiele innych.

  • filcowe koszyczkiświąteczne

  • filcowe gadżety świąteczne

Dzięki uczestnictwu w targach RemaDays w Warszawie przekonaliśmy się, że sposobów na wykorzystanie filcu wciąż przybywa. Filc techniczny jest doskonałym materiałem na różnego rodzaju, mniejsze i większe, gadżety. Pomysłów na jego wykorzystanie jest naprawdę wiele, a bogata wyobraźnia twórców filcowych akcesoriów, wciąż podpowiada nowe rozwiązania.Dodaj Komentarz
Nick: *
Email:
Komentarz: *
Kod z obrazka
kod_blog

Szybki kontaktTel. 42 212 83 95

 


Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon (opcjonalnie):
Kod z obrazka
kod kontakt

filc techniczny, gadżety z filcu,