Wybierz język: pl gb de ru
facebook twitter Telefon - holtex.pl
X
Uszczelnienia Techniczne
HOLTEX - ENERGOSERWIS M.J. Drobnik Sp. Jawna
Stara Gadka, ul. Usługowa 3a, 95-030 Rzgów, Polska

Telefon - holtex.pl +48 42 212-83-95
Email - holtex.pl
wyszukiwarka

Folie aluminiowe

Folie aluminiowe są najnowszą gamą produktową oferowaną przez Holtex.pl. Folie wytwarzane są w Szwajcarii , a ich producent- firma KORFF gwarantuje najwyższą jakość oraz szeroką gamę produktową. 

 

Folie aluminiowe to izolatory, które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu dzięki wszechstronnym właściowściom aluminium, z których jest wykonana. Aluminium to materiał:

 

  • lekki i wytrzymały,
  • o srebrzysto - białej barwie,
  • odporny na działanie środków chemicznych, 
  • gęsty i plastyczny,
  • o dobrym przewodnictwie elektryczności, 
  • który topi się w wysokiej temperaturze. 

 

Folia aluminiowa jest odporna na korozję a także na działanie tłuszczów. 

 

Folie aluminiowe pojawiają się w ofercie w różnych grubościach. Mogą być stosowane do pakowania, między innymi żywności. Wykorzystywane są także do różnorakich celów w technikach laboratoryjnych. 

 

Termoizolacyjne folie aluminiowe wykorzystuje się z kolei w technologiach związanych z ogrzewaniem podłogowym. Wykorzystuje się je także jako lustro lub ekran cieplny, odbijający promieniowanie podczerwone, co ogranicza lub zapobiega utracie ciepła. 

 

Holtex.pl zapewnia folie aluminiowe w różnych postaciach, dla przemysłu chemicznego, elektrycznego, farmakologicznego, dla budownictwa, lotnictwa i wielu innych. Dodaj Komentarz
Nick: *
Email:
Komentarz: *
Kod z obrazka
kod_blog

Szybki kontaktTel. 42 212 83 95

 


Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon (opcjonalnie):
Kod z obrazka
kod kontakt

Uszczelnienia techniczne, tkaniny techniczne, filc techniczny, kompensatory, folia aluminiowa, tekstolit, szczeliwa oraz pozostałe materiały techniczne oferowane przez holtex.pl ze względu na swoją wysoką jakość oraz niezbędne, wymagane atesty i dopuszczenia mają szerokie zastosowania w wielu gałęziach gospodarki i przemysłu - zwłaszcza w dziedzinie: chemii, energetyki, ciepłownictwa oraz we wszystkich gałęziach produkcji z wykorzystaniem parku maszynowego.