Wybierz język: pl gb de ru
facebook twitter Telefon - holtex.pl
X
Uszczelnienia Techniczne
HOLTEX - ENERGOSERWIS M.J. Drobnik Sp. Jawna
Stara Gadka, ul. Usługowa 3a, 95-030 Rzgów, Polska

Telefon - holtex.pl +48 42 212-83-95
Email - holtex.pl
wyszukiwarka

Folia Aluminiowa zastosowana w scenografii spektaklu Teatru Dramatycznego w Wałbrzychu

W czerwcu r. 2016 mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w realizacji ambitnego projektu w roli dostawcy folii aluminiowej wykorzystanej przez Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu do stworzenia scenografii do spektaklu „BYĆ JAK DR STRANGELOVE  ( czyli jak przestałem się bać i pokochałem mundur) ” w reżyserii Marcina Libera (link do wydarzenia http://teatr.walbrzych.pl/spektakle/spektakle-na-afiszu/byc-jak-dr-strangelove/).


Scenograf Teatru, Mirek Kaczmarczyk, dokonał wyboru z naszej szerokiej oferty folii Aluminiowej decydując się na zastosowanie folii aluminiowej z tłoczeniem gruboziarnistym, która głównie jest stosowana w przemyśle, m.in. do paroizolacji, termoizolacji.

Folia aluminiowa z tłoczeniem dostępna jest w grubościach 0,050 mm, 0,100 mm, 0,200 mm, szerokość standardowa  - 1000 mm, długość nawoju od 10 do 100 mb.
Folia Aluminiowa, którą zostały wyłożone ściany sali, w której realizowana jest sztuka, a także podłoga sceny, miała za zadanie odtworzyć atmosferę reaktora atomowego.


Dzięki sprawnej współpracy z Kierownikiem Technicznym Teatru, Romanem Bernat, otrzymaliśmy zdjęcia przepięknej oraz oryginalnej scenografii z użyciem dostarczonej przez nas folii, a także zdjęcia z premiery spektaklu.

 

Gratulujemy pomysłu oraz realizacji oraz zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęciowej!Dodaj Komentarz
Nick: *
Email:
Komentarz: *
Kod z obrazka
kod_blog

Szybki kontaktTel. 42 212 83 95

 


Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon (opcjonalnie):
Kod z obrazka
kod kontakt

Uszczelnienia techniczne, tkaniny techniczne, filc techniczny, kompensatory, folia aluminiowa, tekstolit, szczeliwa oraz pozostałe materiały techniczne oferowane przez holtex.pl ze względu na swoją wysoką jakość oraz niezbędne, wymagane atesty i dopuszczenia mają szerokie zastosowania w wielu gałęziach gospodarki i przemysłu - zwłaszcza w dziedzinie: chemii, energetyki, ciepłownictwa oraz we wszystkich gałęziach produkcji z wykorzystaniem parku maszynowego.