Wybierz język: pl gb de ru
facebook twitter Telefon - holtex.pl
X
Uszczelnienia Techniczne
HOLTEX - ENERGOSERWIS M.J. Drobnik Sp. Jawna
Stara Gadka, ul. Usługowa 3a, 95-030 Rzgów, Polska

Telefon - holtex.pl +48 42 212-83-95
Email - holtex.pl
wyszukiwarka

Folia aluminiowa – jak zdjąć hybrydę

Odpowiedź na pytanie, jak zdjąć hybrydę za pomocą folii aluminiowej, jest teraz szczególnie potrzebna. Większość gabinetów kosmetycznych jest obecnie zamknięta z powodu wirusa, dlatego część zabiegów musimy wykonywać w domu samodzielnie. Na szczęście ściąganie lakieru hybrydowego nie jest skomplikowane i wymaga użycia prostych środków.

 

Folia aluminiowa w domowym salonie kosmetycznym

Folia aluminiowa jest produktem, który posiada wyjątkowo szeroki wachlarz zastosowań. W gospodarstwie domowym najczęściej można ją spotkać w kuchni, ale nie tylko. Wykorzystywana jest również, na różne sposoby, w domowym salonie kosmetycznym.

Jednym z praktycznych zastosowań folii aluminiowej jest ściąganie hybrydy. Choć wiele kobiet preferuje w tym celu wizytę w salonie kosmetycznym, to obecnie stoimy przed koniecznością samodzielnego wykonywania niektórych zabiegów. Na szczęście zdejmowanie lakieru hybrydowego nie jest trudne i bez problemu można się go podjąć samodzielnie. Wystarczy folia aluminiowa, aceton, waciki i dobra odżywka do paznokci.

Jak ściągnąć hybrydę za pomocą folii aluminiowej?

 

Ściąganie lakieru hybrydowego za pomocą folii aluminiowej jest bardzo proste. W tym celu należy wykonać następujące czynności:

folia aluminiowa do zdejmowania hybrydy

  • Przed usunięciem lakier hybrydowy należy zmatowić pilnikiem.
  • Wacik nasączony acetonem zawijamy wokół paznokcia, po czym szczelnie zawijamy palec folią aluminiową. Znaczenie ma tutaj strona folii aluminiowej. Ponieważ błyszcząca strona chroni przed ciepłem, a matowa je przepuszcza, to palec zawijamy błyszczącą stroną do środka, czyli matową na zewnątrz. Dzięki temu zatrzymujemy ciepło w środku, pozwalając na skuteczniejszą reakcję acetonu z lakierem hybrydowym.

  • Po około 10 minutach zdejmujemy folię, a pozostałości lakieru usuwamy drewnianym patyczkiem.

  • Ostatnim krokiem jest nałożenie dobrej odżywki na paznokcie i skórki, oraz kremu na całe dłonie.

Należy jednak pamiętać o zachowaniu szczególnej ostrożności przy zdejmowaniu resztek lakieru drewnianym patyczkiem. Taki rodzaj manicure osłania paznokcie i łatwo można naruszyć ich powierzchnię wszelkim mechanicznym działaniem.


Jaką folię aluminiową wybrać?

 

 

W zależności od przeznaczenia w naszym asortymencie znajdziesz różne rodzaje folii aluminiowej.

W gospodarstwie domowym najlepiej sprawdzi się folia aluminiowa dedykowana dla cateringu. Dostępna jest w podajniku lub arkuszach, które wpływają na wygodę jej użytkowania.

  • folia aluminiowa w podajniku

  • folia aluminiowa w rolce

Jest to bardzo dobra alternatywa dla dostępnych na rynku gotowych, małych formatek, przeznaczonych do zdejmowania hybrydy. Folię można bez problemu pociąć na kawałki o dowolnej wielkości i zaoszczędzić pieniądze na większej ilości. Większe kawałki folii zawsze można wykorzystać w kuchni - do pieczenia lub do przechowywania potraw.Dodaj Komentarz
Nick: *
Email:
Komentarz: *
Kod z obrazka
kod_blog

Szybki kontaktTel. 42 212 83 95

 


Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon (opcjonalnie):
Kod z obrazka
kod kontakt

folia aluminiowa, jak zdjąć hybrydę