Wybierz język: pl gb de ru
facebook twitter Telefon - holtex.pl
X
Uszczelnienia Techniczne
HOLTEX - ENERGOSERWIS M.J. Drobnik Sp. Jawna
Stara Gadka, ul. Usługowa 3a, 95-030 Rzgów, Polska

Telefon - holtex.pl +48 42 212-83-95
Email - holtex.pl
wyszukiwarka

Filce kolorowe i folie aluminiowe dekoracyjne w okresie świątecznym

Małymi krokami zbliża się grudzień, a co za tym idzie okres świąteczny. Jest to czas, w którym zaczynamy sukcesywnie myśleć o prezentach oraz dekoracjach.  

 

Firma Holtex posiada w swojej ofercie produkty takie jak filce kolorowe czy dekoracyjne folie aluminowe, które świetnie nadają się do przygotowania różnorakich dekoracji świątecznych czy gadżetów firmowych a także co najważniejsze w tym okresie filce i folie dobrze posłużą do pakowania oraz ozdabiania prezentów.

 

Filc kolorowy techniczny w naszej ofercie to filc syntetyczny z włókien poliestrowych. Jest to bardzo wytrzymały produkt, odporny na rozrywanie i tarcie oraz na kwasy organiczne i mineralne. Jest lekki i elastyczny, niegniotący się, łatwy w praniu i konserwacji, nie zbiega się. Po przyjęciu wilgoci, szybko ją wyparowuje i schnie. Materiał ten znajduje zastosowanie głównie do aplikacji dekoracyjnych, do produkcji zabawek, marionetek, upominków, gadżetów reklamowych, do pudełek z biżuterią oraz opakowań na instrumenty. W ostatnim czasie filc kolorowy jest chętnie wykorzystywany do produkcji torebek, butów oraz innych elementów ubrań. Filc syntetyczny bardzo dobrze zachowuje się podczas wycinania na ploterze, nie pali się , brzegi są estetyczne. Idealnie nadaje się na małe elementy, czy uwieńczenie dekoracji. Co jest ciekawe często stosuje się biały filc jako dywan dla nowożeńców, jest to stosunkowo tanie rozwiązanie, a jednocześnie bardzo eleganckie. Filc ten ponadto idealnie nadaje się do nadruków, logo czy innych – np. druki cyfrowe- w tym przypadku kolory najciekawiej wyglądają na filcu białym.
Filce oferowane przez firmę Holtex  to przede wszystkim szeroki wachlarz gatunkowy oraz świetna jakość.  

 

Kolorowa folia aluminiowa to miękka, gładka folia wykorzystywana zazwyczaj do pakowania wyrobów z czekolady oraz innych słodyczy. Zapewnia ona atrakcyjny wygląd produktu oraz nie przepuszcza zapachów, co jest szczególnie istotne przy wykorzystaniu w celach spożywczych. Zastosowanie znajduje również przy tworzeniu wszelkiego rodzaju dekoracji gdzie wymagana jest dokładność oraz wysoka jakość. Dostępność wielu kolorów czyni ją bardzo dobrym materiałem do pakowania prezentów świątecznych i nie tylko.

 

W ofercie Holtexu  znajdziesz  różnorodne folie aluminiowe, w szerokiej gamie kolorystycznej. Różna struktura powierzchni, nadruk, wytłaczanie - to wszystko jesteśmy w stanie zrealizować według potrzeb klienta - ściśle pod zamówienie, ale tutaj trzeba się liczyć z wydłużonymi terminami realizacji.

 

Zapraszamy do zakładki Wyprzedaże, gdzie mogą się Państwo zapoznać się z aktualnymi specjalnymi ofertami cenowymi a także zachęcamy do przejrzenia gamy produktów filcowych, a także dekoracyjnych folii aluminiowych

 

Poniżej mogą Państwo zobaczyć przykładowe wykorzystanie naszych produktów.Dodaj Komentarz
Nick: *
Email:
Komentarz: *
Kod z obrazka
kod_blog

Szybki kontaktTel. 42 212 83 95

 


Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon (opcjonalnie):
Kod z obrazka
kod kontakt

Uszczelnienia techniczne, tkaniny techniczne, filc techniczny, kompensatory, folia aluminiowa, tekstolit, szczeliwa oraz pozostałe materiały techniczne oferowane przez holtex.pl ze względu na swoją wysoką jakość oraz niezbędne, wymagane atesty i dopuszczenia mają szerokie zastosowania w wielu gałęziach gospodarki i przemysłu - zwłaszcza w dziedzinie: chemii, energetyki, ciepłownictwa oraz we wszystkich gałęziach produkcji z wykorzystaniem parku maszynowego.