Wybierz język: pl gb de ru
facebook twitter Telefon - holtex.pl
X
Uszczelnienia Techniczne
HOLTEX - ENERGOSERWIS M.J. Drobnik Sp. Jawna
Stara Gadka, ul. Usługowa 3a, 95-030 Rzgów, Polska

Telefon - holtex.pl +48 42 212-83-95
Email - holtex.pl
wyszukiwarka

Filc kolorowy w ofercie holtex.pl

W styczniu wzbogaciliśmy naszą ofertę produktową o filc kolorowy. Dotychczas firma proponowała wyłącznie filc naturalny wełniany w postaci filcu technicznego oraz filcu polerskiego.

 

Nowy produkt  jest to filc wyprodukowany w 100% z włókien poliestrowych - obecnie dostępny jest w 25 kolorach.  Jako wyrób syntetyczny odznacza się doskonałą odpornością podczas obróbki. Nie rozciąga się, nie strzępi, nie farbuje, jest odporny na ścieranie, wykonany z trudnopalnych włókien syntetycznych ponadto jest bardzo wytrzymały, odporny na kwasy organiczne i mineralne. Jest lekki i elastyczny, niegniotący się, łatwy w praniu i konserwacji, nie zbiega się. Po przyjęciu wilgoci, szybko ją wyparowuje i schnie.

 

Powyższe cechy w znacznym stopniu przyczyniły się do tego, że filc kolorowy głównie stosowany jest to aplikacji dekoracyjnych. Zdecydowanym atutem naszego produktu jest atest dopuszczenia do użytku przez najmłodsze dzieci.

 

Ostatnimi czasy zaobserwować można znaczny wzrost zainteresowania filcem dekoracyjnym. Świąteczne ozdoby, zabawki dla dzieci, torby, elementy ubrań to tylko jedne z licznych możliwości jego wykorzystania.

 

 

Poniżej mogą obejrzeć Państwo kilka ciekawych zastosowań filcu kolorowego.

  • torba filcowa

    torba z filcu

  • bizuteria z filcu

    bizuteria z filcu

  • filcowy kwiatek

    filcowe kwiatki

  • ozdoby filcowe

  • filc kolorowy paletaDodaj Komentarz
Nick: *
Email:
Komentarz: *
Kod z obrazka
kod_blog

Szybki kontaktTel. 42 212 83 95

 


Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon (opcjonalnie):
Kod z obrazka
kod kontakt

Filc kolorowy 100% PES w ofercie holtex.pl przeznaczony na aplikacje dekoracyjne, zabawki, elementy ubrań, torby filcowe.