Wybierz język: pl gb de ru
facebook twitter Telefon - holtex.pl
X
Uszczelnienia Techniczne
HOLTEX - ENERGOSERWIS M.J. Drobnik Sp. Jawna
Stara Gadka, ul. Usługowa 3a, 95-030 Rzgów, Polska

Telefon - holtex.pl +48 42 212-83-95
Email - holtex.pl
wyszukiwarka

Dorota Banaszczyk zdobyła złoty medal na Polish Open w Karate WKF!

Dorota Banaszczyk wywalczyła złoto dla Polski na Polish Open w Karate WKF!

Nasza radość jest podwójna, ponieważ składa się na nią kolejny sukces osobisty naszej mistrzyni oraz kwalifikacja Polski do przyszłorocznych Mistrzostw Europy Seniorów, które odbędą się w Azerbejdżanie i Mistrzostw Europy Kadetów, Juniorów i Młodzieżowców w Budapeszcie!

Zawody Polish Open w Karate WKF 2019 odbyły się w dniach 11-13 października w Bielsko Białej. W trzydniowych zmaganiach wzięło udział 1800 zawodników z 210 klubów, reprezentujących 32 kraje. Jest to jeden z turniejów European Karate Federation , który na przestrzeni ostatnich lat urósł do rangi jednego z największych w Europie i na świecie.

 

Zawody Polish Open w Karate WKF odbyły się w ramach obchodów 100. rocznicy powstania Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Jest to prawdziwe sportowe święto, które skupia bardzo silne reprezentacje. W zawodach udział wzięli najlepsi karatecy z całego świata – medaliści z Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata.

Jednak nikt z tego znakomitego grona sportowego nie zdołał zatrzymać naszej lokalnej mistrzyni na drodze do zwycięstwa! Dorota Banaszczyk po raz kolejny pokazała, że jest nie tylko groźną rywalką, ale wciąż mistrzynią Karate WKF w świetnej formie! Sukces ten jest jak najbardziej zasłużony, ponieważ składa się na niego regularny trening, zaangażowanie i wytrwałość. Cieszymy się, że ze swojej strony możemy być wsparciem dla tak zdyscyplinowanego i utalentowanego sportowca, jakim jest Dorota Banaszczyk.

Dorocie gratulujemy i dziękujemy za tak pozytywne emocje, ponieważ Polska kolejny raz może pochwalić się złotym medalem.Dodaj Komentarz
Nick: *
Email:
Komentarz: *
Kod z obrazka
kod_blog

Szybki kontaktTel. 42 212 83 95

 


Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon (opcjonalnie):
Kod z obrazka
kod kontakt

Dorota Banaszczyk