Wybierz język: pl gb de ru
facebook twitter Telefon - holtex.pl
X
Uszczelnienia Techniczne
HOLTEX - ENERGOSERWIS M.J. Drobnik Sp. Jawna
Stara Gadka, ul. Usługowa 3a, 95-030 Rzgów, Polska

Telefon - holtex.pl +48 42 212-83-95
Email - holtex.pl
wyszukiwarka

Dorota Banaszczyk na Premier League w Dubaju

W dniach 15-17 lutego 2020 odbyły się w Dubaju prestiżowe zawody Premier League, będące drogą do Igrzysk Olimpijskich 2020. Wśród najlepszych zawodników WKF znalazła się oczywiście Dorota Banaszczyk, która dosłownie otarła się o podium.

 

Dzięki świetnej formie naszej mistrzyni, walka o brąz była wyjątkowo emocjonująca. Przegrywając 0:6 z zawodniczką z Turcji, Dorota odrobiła straty i doprowadziła do remisu 7:7! Widać było niezwykłą determinację, wolę walki i siłę charakteru Polki, dlatego z dużym żalem przyjęliśmy decyzję sędziów, orzekającą zwycięstwo Turczynki.

  • Dorota Banaszczyk Premier League Dubaj

Ostatecznie Dorota Banaszczyk zakończyła zawody w Dubaju na piątym miejscu. Po drodze pokonała zawodniczki z Kolumbii, Chorwacji, Azerbejdżanu i Chile. Przegrała tylko z zawodniczką z Ukrainy, która wygrała całe zawody, oraz właśnie z zawodniczką z Turcji, z którą punktowo zremisowała 7:7.

Choć Dorota Banaszczyk nie dostała się na podium, to zafundowała swoim fanom świetną i emocjonującą walkę, której tak łatwo nie zapomnimy. Mamy nadzieję, że podobny duch walki będzie towarzyszył naszej mistrzyni w nadchodzących Mistrzostwach Europy, które odbędą się w marcu, w Baku, oraz na Turnieju Kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu, które odbędą się w maju.

  • Dorota Banaszczyk Premier League Dubaj

Dorocie gratulujemy i cieszymy, że możemy pomagać w drodze do sukcesu tak utalentowanej i silnej zawodniczce.

Więcej o Dorocie Banaszczyk pisaliśmy we wcześniejszych wpisach:

https://holtex.pl/menu/blog/holtex-oficjalnym-sponsorem-doroty-banaszczyk/

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o dyscyplinie Doroty, karate Kumite, wejdź tutaj: https://holtex.pl/menu/blog/kumite-czyli-najtrudniejszy-trening-karate/Dodaj Komentarz
Nick: *
Email:
Komentarz: *
Kod z obrazka
kod_blog

Szybki kontaktTel. 42 212 83 95

 


Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon (opcjonalnie):
Kod z obrazka
kod kontakt

Uszczelnienia techniczne, tkaniny techniczne, filc techniczny, kompensatory, folia aluminiowa, tekstolit, szczeliwa oraz pozostałe materiały techniczne oferowane przez holtex.pl ze względu na swoją wysoką jakość oraz niezbędne, wymagane atesty i dopuszczenia mają szerokie zastosowania w wielu gałęziach gospodarki i przemysłu - zwłaszcza w dziedzinie: chemii, energetyki, ciepłownictwa oraz we wszystkich gałęziach produkcji z wykorzystaniem parku maszynowego.