Wybierz język: pl gb de ru
facebook twitter Telefon - holtex.pl
X
Uszczelnienia Techniczne
HOLTEX - ENERGOSERWIS M.J. Drobnik Sp. Jawna
Stara Gadka, ul. Usługowa 3a, 95-030 Rzgów, Polska

Telefon - holtex.pl +48 42 212-83-95
Email - holtex.pl
wyszukiwarka

Antybakteryjna włóknina na maseczki ochronne

Włókniny na maseczki ochronne na twarz są coraz trudniej dostępne na rynku, dlatego wciąż szukamy nowych możliwości. Jedną z nich jest antybakteryjna włóknina Silver Lam Protect z apreturą hydrofobową i antybakteryjną. Dzięki jonom srebra zawartym w włókninie, maseczka ochronna zapewnia bezpieczeństwo, higienę i świeżość.

 

 

Włóknina na maseczki z apreturą antybakteryjną

 

Dzięki zastosowanej apreturze antybakteryjnej, włóknina Silver Lam Protect stanowi skuteczną ochronę przed bakteriami, znajdującymi się na jej powierzchni.

Zastosowany preparat bazuje na mikrostrukturalnym dwutlenku tytanu, który jest nośnikiem aktywnego chlorku srebra. Oznacza to, że w obecności wilgoci uwalniają się antybakteryjne jony srebra, które hamują dalsze namnażanie bakterii, chroniąc zdrowie człowieka.

Antybakteryjne wykończenie materiału preparatem z jonami srebra zapewnia działanie bakteriobójcze i grzybobójcze, nie naruszając przy tym naturalnej flory bakteryjnej, znajdującej się na skórze. Ponadto jest bezpieczne dla dróg oddechowych, dlatego materiał może być stosowany do produkcji maseczek na twarz.

Dodatkową ochronę włókniny stanowi powłoka hydrofobowa, która uniemożliwia przenikanie cieczy w głąb struktury materiału. Jest to bardzo istotna zaleta produktu, który chroni przed infekcjami i bakteriami, przenoszącymi się drogą kropelkową.

  • antybakteryjna włóknina na maseczki ochronne

  • antybakteryjna włóknina na maseczki ochronne

Antybakteryjna włóknina na maseczki – właściwości

 

 

Antybakteryjna włóknina na maseczki na twarz z jonami srebra, składa się w 100% z poliestru.

Dostępna jest w gramaturze 65 g/m2, w belach o szerokości 1,6 m i długości od 220 mb do 270 mb. Produkt znajdziesz na naszej stronie => TUTAJ , w celu złożenia zamówienia zachęcamy do kontaktu.

Parametry techniczne:

 

PARAMETRY

WARTOŚCI

METODA BADAŃ

Masa powierzchniowa (g/m2)

65 ±10%

EN ISO 9864

Grubość przy 2kPa (mm)

0,4 ±10%

EN ISO 9863-1

Wytrzymałość na rozciąganie MD (kN/m)

2,3 (-0,2)

EN ISO 10319

Wytrzymałość na rozciąganie CMD (kN/m)

4,7 (-0,5)

EN ISO 10319

Wydłużenie przy zerwaniu MD/CMD (%)

100/80

EN ISO 10319

 

Podsumowując, włóknina Silver Lam Protect jest materiałem, który z powodzeniem wykorzystywany jest do produkcji maseczek ochronnych na twarz. Powłoka z jonów srebra zapewnia ochronę przed bakteriami, a powłoka hydrofobowa zabezpiecza przed przedostaniem się cieczy w głąb materiału.Dodaj Komentarz
Nick: *
Email:
Komentarz: *
Kod z obrazka
kod_blog

Szybki kontaktTel. 42 212 83 95

 


Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon (opcjonalnie):
Kod z obrazka
kod kontakt

włóknina n maseczki ochronne