Wybierz język: pl gb de ru
facebook twitter Telefon - holtex.pl
X
Uszczelnienia Techniczne
HOLTEX - ENERGOSERWIS M.J. Drobnik Sp. Jawna
Stara Gadka, ul. Usługowa 3a, 95-030 Rzgów, Polska

Telefon - holtex.pl +48 42 212-83-95
Email - holtex.pl
wyszukiwarka

4INSULATION 2017

Branża izolacyjna i energetyczna rozwija się z roku na rok coraz prężniej. Aby nadążyć za najnowszymi trendami i technologicznymi nowinkami przedstawiciele firmy Holtex odwiedzili 3. Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych, które odbyły się w dniach 11-12 października w Międzynarodowym  Centrum Targowo–Kongresowym EXPO Kraków. To jedyne w Polsce wydarzenie dla profesjonalistów z branży izolacji przemysłowych oraz dystrybutorów, konstruktorów, monterów, konserwatorów instalacji i osób kształcących się w zawodzie. Przy tej okazji warto również poznać inne metody gwarantujące oszczędność energii, odwiedzając równocześnie odbywające się z wystawą 4INSULATION Targi Efektywności Energetycznej w Przemyśle EFE.

 

Targom towarzyszyła ciesząca się dużym zainteresowaniem konferencja „Heat not Lost”. Podzielono ją na 4 bloki tematyczne: w pierwszym omawiano cele i możliwości osiągnięcia konkurencyjnej gospodarki niskoemisyjnej. W trakcie drugiego bloku wymieniano doświadczenia związane z realizacją postanowień ustawy o efektywności energetycznej. Trzeci poświęcono kierunkom zmian i rozwoju polskiego sektora ciepła systemowego. Podczas czwartego bloku tematycznego debatowano nad sposobami ograniczenia strat ciepła procesów, instalacji i urządzeń. Warstwę merytoryczną Targów doskonale uzupełniły warsztaty „Białe certyfikaty – dodatkowe środki na finansowanie efektywności energetycznej w firmie”. Podczas Targów odbyły się również pokazy bezpiecznego montażu rusztowań, prac wysokościowych i montażu izolacji na inwestycjach związanych z izolacjami przemysłowymi.

 

Dla firmy Holtex była to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z nowymi technologiami i produktami, wymiany informacji związanych z wykonawstwem izolacji oraz termoizolacji na najwyższym poziomie oraz pozyskania nowych klientów z zakresu takich materiałów jak: maty ceramiczne, taśmy szklane, taśmy ceramiczne, szczeliwa i sznury termoizolacyjne, tektury ceramiczne itp.

 

Największe wydarzenie w branży w Polsce zakończyło się wieloma biznesowymi kontaktami i kontraktami. Nic dziwnego, w końcu najważniejszym tematem pojawiającym się w kuluarach było ograniczenie rosnących kosztów energii i ciepła, które jest ogromnym wyzwaniem dla przemysłu i wpływa na rentowność przedsiębiorstw.

 

Kolejna już 4 edycja targów odbędzie się już za 2 lata.Dodaj Komentarz
Nick: *
Email:
Komentarz: *
Kod z obrazka
kod_blog

Szybki kontaktTel. 42 212 83 95

 


Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon (opcjonalnie):
Kod z obrazka
kod kontakt

Uszczelnienia techniczne, tkaniny techniczne, filc techniczny, kompensatory, folia aluminiowa, tekstolit, szczeliwa oraz pozostałe materiały techniczne oferowane przez holtex.pl ze względu na swoją wysoką jakość oraz niezbędne, wymagane atesty i dopuszczenia mają szerokie zastosowania w wielu gałęziach gospodarki i przemysłu - zwłaszcza w dziedzinie: chemii, energetyki, ciepłownictwa oraz we wszystkich gałęziach produkcji z wykorzystaniem parku maszynowego.