Wybierz język: pl gb de ru
facebook twitter Telefon - holtex.pl
X
Uszczelnienia Techniczne
HOLTEX - ENERGOSERWIS M.J. Drobnik Sp. Jawna
Stara Gadka, ul. Usługowa 3a, 95-030 Rzgów, Polska

Telefon - holtex.pl +48 42 212-83-95
Email - holtex.pl
wyszukiwarka

20-lecie firmy Holtex!

Za radością informujemy, że firma Holtex – Energoserwis M.J. Drobnik ma już 20 lat!

Z tej okazji w czwartek 5 września odbyła się w Burzeninie uroczystość, na której świętowała z nami część naszych wspaniałych klientów. Jesteśmy bardzo wdzięczni nie tylko za wieloletnią i udaną współpracę, ale także za ludzkie relacje, które nas łączą. To właśnie dzięki tym relacjom praca staje się przyjemnością a pojawiające problemy jedynie kolejnym wyzwaniem do pokonania. Dziękujemy Drodzy Klienci, bo bez Was, nie byłoby nas!

Współpraca to droga do sukcesu

 

O tym, że współpraca jest drogą do sukcesu wiemy już od dawna. To właśnie dzięki udanej i wciąż udoskonalanej współpracy trwamy na rynku 20 lat i już planujemy kolejne jubileusze!

Jednak ta prawda dotyczy nie tylko pracy zawodowej, ale jest aktualna w każdym aspekcie życia. Mieliśmy okazję przekonać się o tym podczas sportowych rozgrywek drużynowych, które stanowiły wstęp do naszego świętowania!

Równoważnia


Osiągnięcie równowagi wymagało pracy całego zespołu. Najmniejszy ruch jednej osoby wpływał na stabilność całej grupy! Jednak dzięki kolejnym próbom i wspólnie ustalanym taktykom udawało się osiągać coraz lepsze efekty!

Plac budowy

 

Również stawianie tej drewnianej konstrukcji wymagało zaangażowania od każdego z osobna. Tylko dzięki wzajemnemu porozumieniu i ustaleniu strategii udało się osiągnąć sukces! Nie przeszkodził nam nawet wiatr, który potrafił zburzyć postawioną konstrukcję, ponieważ zmobilizowana drużyna szybko stawiała ją od nowa.

Tutaj każda osoba ma znaczenie!

Strzelanie do celu

 

Ilość celnych strzałów poszczególnych zawodników składała się na wynik całej drużyny. Życzymy sobie i Wam, aby wszystkie decyzje były strzałem w 10!

Nad przepaścią


Jak spacer po linie nad przepaścią to tylko z zaufanym partnerem! Tak też było w przypadku naszych zawodników! Dzięki pomocnej dłoni można dojść do celu nawet w najbardziej chwiejnych warunkach!

Pole minowe

 

Ciekawym zadaniem było również „pole minowe”. Utrzymanie równowagi przez osobę widoczną na drewnianej konstrukcji było zależne od pracy i wzajemnego porozumienia całego zespołu. Wystarczyło, aby choć jedna osoba puściła sznur, a mogło nastąpić poważne zachwianie. Również w tym zadaniu przemieszczanie konstrukcji w pożądanym kierunku wymagało współpracy i konsultacji całej drużyny. Oczywiście wszystkie miny rozbrojone!

Burza mózgów

 

Mówi się, że co dwie głowy to nie jedna. A co dopiero cały zespół! Wśród wielu kreatywnych zadań nie zabrakło również „burzy mózgów”. Zabawna i wymagająca refleksu oraz dużej pomysłowości w znajdowaniu odpowiednich słów gra Tabu skutecznie aktywizowała całą drużynę. Przydała się wiedza z różnych dziedzin życia, którą najlepiej widać właśnie w kilkuosobowym zespole! W taki właśnie sposób warto podchodzić do rozwiązywania różnych problemów.

Rwąca rzeka

 

Rozgrywki sportowe zakończył niezapomniany spływ kajakowy. Współpraca dwuosobowych zespołów, dobra zabawa i ciepła woda! Tego wszystkiego doświadczyliśmy pokonując przeszkody stawiane nam przez Wartę. Oczywiście wszyscy dotarliśmy do celu!

Po powrocie na miejsce przyszedł czas na krótki odpoczynek i zmianę garderoby przed dalszą częścią świętowania!

Nie zabrakło ciepłych słów, podziękowań i dobrych życzeń przy lampce szampana, za które z tego miejsca jeszcze raz dziękujemy! Henry Ford powiedział: „Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces”. Dlatego dziękujemy wszystkim naszym Drogim Klientom, ponieważ nasz sukces zawdzięczamy wspólnej pracy!

 Dodaj Komentarz
Nick: *
Email:
Komentarz: *
Kod z obrazka
kod_blog

Szybki kontaktTel. 42 212 83 95

 


Nazwa firmy:
E-mail:
Telefon (opcjonalnie):
Kod z obrazka
kod kontakt

Uszczelnienia techniczne, tkaniny techniczne, filc techniczny, kompensatory, folia aluminiowa, tekstolit, szczeliwa oraz pozostałe materiały techniczne oferowane przez holtex.pl ze względu na swoją wysoką jakość oraz niezbędne, wymagane atesty i dopuszczenia mają szerokie zastosowania w wielu gałęziach gospodarki i przemysłu - zwłaszcza w dziedzinie: chemii, energetyki, ciepłownictwa oraz we wszystkich gałęziach produkcji z wykorzystaniem parku maszynowego.