Kontakt

XVIII Targi WOD-KAN 2022

Targi WOD-KAN w Bydgoszczy to 3 dni spotkań biznesowych, skupiających 10 tys uczestników, na 15 tys m 2 powierzchni.
W tym roku odbyły się po dwóch latach przerwy w dniach 10-12 maja, w Bydgoskim Centrum Targowo–Wystawienniczym, przy ulicy Gdańskiej 187. To już 28 edycja targów.
Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń na rynku krajowym, a zarazem jedno z największych w Europie, skierowane do branży wodociągowo – kanalizacyjnej.
Na targach nie mogło zabraknąć także i nas. Jest to doskonała okazja do wymiany cennych doświadczeń i nawiązania kontaktów biznesowych z wystawcami i innymi odwiedzającymi. Targi to dla nas także możliwość do zapoznania się z innowacjami w branży, dzięki którym możemy poszerzać naszą ofertę.

Celem działalności firmy Ecol - Unicon jest poprawa jakości środowiska wodnego.

Stanowisko przykuwało uwagę zachwycającą roślinnością i pomysłowością.

Sprawdź zastosowania i potencjał włókna szklanego ciętego - kluczowego elementu w przemyśle i budownictwie.
Dowiedz się, dlaczego włókno szklane to nie tylko materiał, ale również fundament innowacji i trwałości w projektach technicznych.

Brezent lniany i bawełniany mają wiele podobieństw, ale różnią się w kilku kluczowych aspektach. Wybór między jedną tkaniną a drugą zależy od konkretnego zastosowania i preferencji użytkownika.
Wejdź i zobacz jakie są kluczowe różnice i jakie podobieństwa między brezentem lnianym a bawełnianym.

Polifluorek winylidenu (PVDF) i teflon (PTFE) to dwa wyjątkowe polimery fluorowęglowodorowe. Obydwa odgrywają ważną rolę w świecie tworzyw konstrukcyjnych.

Zobacz jakie są między nimi różnice i podobieństwa. Kiedy warto zastosować PTFE a kiedy PVDF?

Nieustanne poszukiwanie nowych kontaktów i innowacyjnych produktów tym razem zaprowadziło nas prosto do Frankfurtu na prestiżowe targi Techtextil!
I jak zwykle wracamy z nowościami. Zobacz krótką relację z targów i sprawdź, czego możesz spodziewać się u nas w przyszłości!

Za nami kolejne ciekawe targi, dzięki którym poszerzamy ofertę w nowe, innowacyjne produkty i nawiązujemy nowe kontakty z ważnymi dostawcami. Tym razem Targi JEC World w Paryżu – jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży kompozytów. Nie wracamy z pustymi rękami!

Targi KOMPOZYT-EXPO® to jedyne targi w Polsce poświęcone wyłącznie branży technologii kompozytowych. Za nami 12 edycja, która zaowocowała dla nas nowymi cennymi kontaktami i produktami.
Wejdź i zobacz więcej!

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego asortymentu?

DZIAŁ HANDLOWY

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00

Nasi partnerzy

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10