Kontakt

XVIII Targi WOD-KAN 2022

Targi WOD-KAN w Bydgoszczy to 3 dni spotkań biznesowych, skupiających 10 tys uczestników, na 15 tys m 2 powierzchni.
W tym roku odbyły się po dwóch latach przerwy w dniach 10-12 maja, w Bydgoskim Centrum Targowo–Wystawienniczym, przy ulicy Gdańskiej 187. To już 28 edycja targów.
Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń na rynku krajowym, a zarazem jedno z największych w Europie, skierowane do branży wodociągowo – kanalizacyjnej.
Na targach nie mogło zabraknąć także i nas. Jest to doskonała okazja do wymiany cennych doświadczeń i nawiązania kontaktów biznesowych z wystawcami i innymi odwiedzającymi. Targi to dla nas także możliwość do zapoznania się z innowacjami w branży, dzięki którym możemy poszerzać naszą ofertę.

Celem działalności firmy Ecol - Unicon jest poprawa jakości środowiska wodnego.

Stanowisko przykuwało uwagę zachwycającą roślinnością i pomysłowością.

Gruby i mocny filc to bardzo popularny produkt w naszym asortymencie. Możesz kupić filc na metry a także w całych belach lub arkuszach.
Zobacz w jakiej grubości możesz kupić u nas filc i jak przeliczyć wagę filcu na metry. Z artykułu dowiesz się również o historii i technologii produkcji filcu oraz o pomysłach na jego zastosowanie. 

Tarcze polerskie filcowe wykonane są w 100% z naturalnego filcu i używane do takich powierzchni jak metal, szkło, stal szlachetna, kamień, drewno, tworzywa sztuczne i inne. Idealne do nanoszenia past polerskich oraz ściernych!
Znajdziesz u nas również filc polerski na metry. Możesz również zdecydować się na usługę cięcia filcu na dowolny kształt i wymiar!

Elastomery są powszechnie stosowane ze względu na ich elastyczność i wytrzymałość. Są to materiały syntetyczne, które charakteryzują się zdolnością do powrotu do swojego pierwotnego kształtu po zginaniu, rozciąganiu lub uderzeniu.
Zobacz rodzaje i zastosowanie dostępnych u nas tworzyw elastomerowych!

Szanowni Klienci!

Na zbliżający się okres wakacyjny kilku naszych kontrahentów zapowiedziało przerwę produkcyjną!

Zapoznaj się z nadchodzącymi zmianami!

Do naszej załogi poszukujemy magazyniera - kierowcy!

Zapoznaj się z naszą ofertą i aplikuj, być może czekamy właśnie na Ciebie!

Teraz w ofercie duża dostępność filcu 10 mm!
Wysokiej jakości filc techniczny indyjski w kolorze naturalnym!
Filc w belach i na metry, 100% wełna, gramatura 0,36 g/m3

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego asortymentu?

DZIAŁ HANDLOWY

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00

Nasi partnerzy

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10