Kontakt

Gadżety z filcu na targach RemaDays w Warszawie

W dniach 12-14 lutego 2020 w Warszawie odbyły się targi RemaDays. Są to Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku, na których można zapoznać się z naprawdę bogatą ofertą branży reklamowej. Uwagę przedstawiciela firmy Holtex przykuły przede wszystkim gadżety z filcu, który znajduje się także w naszej ofercie. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że zastosowanie filcu jest wszechstronne a bogata wyobraźnia pozwala na stworzenie wyjątkowych i pomysłowych gadżetów.

Akcesoria z filcu technicznego

Wśród wielu ciekawych akcesoriów z filcu, wyjątkowo ciekawą propozycją jest leżak. Ciekawy i oryginalny design oraz mocna struktura filcu nadają mu walory estetyczne i praktyczne. Taki leżak będzie się świetnie prezentował w ogrodzie i na tarasie – dla nas zakup takiego leżaka to kolejny powód do oczekiwania na upalne dni!

leżak z filcu
leżak z filcu
torebki z filcu
torebki z filcu
gadżety z filcu
gadżety z filcu - torebki, pokrowce, teczki

Niesłabnącą popularnością cieszą się torby z filcu. Szyte są w rozmaitych rozmiarach i kształtach, łącząc ciekawy styl z praktycznym wykorzystaniem. Można je zdobić wieloma sposobami. Do najbardziej popularnych wciąż należy haft oraz laserowa technika zdobienia. Dzięki laserowi na filcowych akcesoriach można wykonać ciekawy grawer oraz wycinać dowolne kształty. Na targach RemaDays można było zapoznać się z bogatą ofertą tego rodzaju akcesoriów, takich jak pokrowce na telefon, organizery, różnego rodzaju teczki i aktówki, pięknie zdobione torby damskie i wiele innych.

organizer z filcu
organizer z filcu
torebki z filcu z haftem
torebki z filcu z haftem
zegary z filcu
zegary z filcu

Kolejną ciekawą propozycją są zegary ścienne z filcu. Są to bardzo pomysłowe gadżety, które robią wrażenie ciekawym designem, a ponadto posiadają wiadome walory użytkowe. Do tego rodzaju akcesoriów wykorzystywany jest filc techniczny, który można znaleźć w ofercie firmy Holtex. Filcowe elementy wystroju wnętrz doskonale komponują się ze stylem loftowym, w którym przełamują minimalizm i chłód stonowanych barw.

Filcowe motywy świąteczne

Następnym ciekawym pomysłem na wykorzystanie filcu były gadżety w tematyce zbliżających się powoli Świąt Wielkanocnych. Wycięte laserowo jajeczka, zajączki i baranki zdobią filcowe koszyczki, które mogą nawet stanowić alternatywę dla tradycyjnych, plecionych koszyczków na święcone pokarmy. Dla wszystkich zwolenników świątecznych ozdób dostępne są podkładki pod kubek, bieżniki na stół i wiele innych.

filcowe koszyczki świąteczne
filcowe koszyczki świąteczne
filcowe gadżety świąteczne
filcowe gadżety świąteczne

Dzięki uczestnictwu w targach RemaDays w Warszawie przekonaliśmy się, że sposobów na wykorzystanie filcu wciąż przybywa. Filc techniczny jest doskonałym materiałem na różnego rodzaju, mniejsze i większe, gadżety. Pomysłów na jego wykorzystanie jest naprawdę wiele, a bogata wyobraźnia twórców filcowych akcesoriów, wciąż podpowiada nowe rozwiązania.

Sprawdź zastosowania i potencjał włókna szklanego ciętego - kluczowego elementu w przemyśle i budownictwie.
Dowiedz się, dlaczego włókno szklane to nie tylko materiał, ale również fundament innowacji i trwałości w projektach technicznych.

Brezent lniany i bawełniany mają wiele podobieństw, ale różnią się w kilku kluczowych aspektach. Wybór między jedną tkaniną a drugą zależy od konkretnego zastosowania i preferencji użytkownika.
Wejdź i zobacz jakie są kluczowe różnice i jakie podobieństwa między brezentem lnianym a bawełnianym.

Polifluorek winylidenu (PVDF) i teflon (PTFE) to dwa wyjątkowe polimery fluorowęglowodorowe. Obydwa odgrywają ważną rolę w świecie tworzyw konstrukcyjnych.

Zobacz jakie są między nimi różnice i podobieństwa. Kiedy warto zastosować PTFE a kiedy PVDF?

Nieustanne poszukiwanie nowych kontaktów i innowacyjnych produktów tym razem zaprowadziło nas prosto do Frankfurtu na prestiżowe targi Techtextil!
I jak zwykle wracamy z nowościami. Zobacz krótką relację z targów i sprawdź, czego możesz spodziewać się u nas w przyszłości!

Za nami kolejne ciekawe targi, dzięki którym poszerzamy ofertę w nowe, innowacyjne produkty i nawiązujemy nowe kontakty z ważnymi dostawcami. Tym razem Targi JEC World w Paryżu – jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży kompozytów. Nie wracamy z pustymi rękami!

Targi KOMPOZYT-EXPO® to jedyne targi w Polsce poświęcone wyłącznie branży technologii kompozytowych. Za nami 12 edycja, która zaowocowała dla nas nowymi cennymi kontaktami i produktami.
Wejdź i zobacz więcej!

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego asortymentu?

DZIAŁ HANDLOWY

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00

Nasi partnerzy

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10