Kontakt

Folia aluminiowa na podkłady pod pizzę

Folia aluminiowa stosowana jest w przemyśle, budownictwie i gastronomii. Popularnym zastosowaniem folii aluminiowej gastronomicznej są podkłady pod pizzę, dzięki którym potrawa dłużej trzyma ciepło i nie przywiera do tekturowego pudełka podczas transportu. W tym celu można użyć standardowej folii aluminiowej lub postawić na produkt, który będzie kojarzył się z marką lokalu. Folia może zawierać na przykład logo lokalu, perforację lub posiadać charakterystyczne dla pizzerii kolory.

Spersonalizowana folia gastronomiczna aluminiowa jako podkład pod pizzę

Folia aluminiowa jest wykorzystywana w gastronomii na różne sposoby. Jest cenionym surowcem nie tylko ze względu na walory praktyczne, lecz także dekoracyjne. Jednym z zastosowań, które posiada folia aluminiowa gastronomiczna, jest podkład pod pizzę. W zależności od potrzeb stosuje się standardową folię w srebrnym kolorze lub nadaje produktowi charakterystyczny wygląd.

folia aluminiowa z nadrukiem
folia aluminiowa z nadrukiem

Nadanie unikalnych cech aluminiowym podkładom do pizzy może przynieść konkretne korzyści:

  • logo umieszczone na opakowaniu zwiększa świadomość marki

  • atrakcyjne opakowanie budzi pozytywne odczucia względem samego produktu

  • dzięki charakterystycznemu opakowaniu można łatwiej odróżnić się od konkurencji i pozostać w świadomości konsumentów

  • badania psychologiczne pokazują, że konsumenci częściej wybierają produkty, które już znają

Choć podkład pod pizzę z folii aluminiowej jest jedynie częścią opakowania, w dodatku widoczną dopiero po zjedzeniu potrawy, to jego wygląd ma ogromne znaczenie. Warto więc zainwestować w tą prostą metodę promowania marki i zatroszczyć się o to, aby jak najgłębiej przeniknęła ona do świadomości konsumenta.

Podkład pod pizzę – folia aluminiowa w arkuszach lub w podajniku

Folia aluminiowa gastronomiczna stosowana jako podkład pod pizzę ma takie właściwości jak wytrzymałość na temperaturę do 600°C, hermetyczność, izolacja przed światłem i wytrzymałość na rozdarcie. Ponadto nie pochłania zapachów, jest higieniczna i łatwa w zastosowaniu. Dostępna jest w formie arkuszy lub w podajniku a wybór odpowiedniego formatu jest zależny od wielkości opakowania.

folia aluminiowa w podajniku
folia aluminiowa w podajniku

Folia aluminiowa gastronomiczna w podajniku – kartonowe podajniki POP-UP to wygoda i łatwość użytkowania. Tą bardzo wytrzymałą na rozdarcia folię aluminiową w podajniku możesz znaleźć tutaj: https://holtex.pl/menu/produkty/folie-aluminiowe-2081/folie-aluminiowe-dla-cateringu/folie-aluminiowe-w-podajniku/. Występuje w formatach 230 × 270 mm i 270 × 300 mm a opakowanie może zawierać do 500 sztuk. Standardowo występuje w kolorach złotym, czerwonym, zielonym i niebieskim, a przy większym zamówieniu dostępne są wzory i kolory według indywidualnych potrzeb.

Folia aluminiowa gastronomiczna w arkuszach – w tej formie folia aluminiowa cięta jest na indywidualne zamówienie. To dobre rozwiązanie dla opakowań o niestandardowych wielkościach, zwłaszcza gdy lokal gastronomiczny wykorzystuje ją również do innych zastosowań niż podkłady pod pizzę. W zależności od potrzeb można zdecydować się na określony kolor, wytłaczanie, perforację i nadruk.

Podkład pod pizzę to tylko jedno z wielu zastosowań aluminiowej folii gastronomicznej. Stosowana jest ona wszędzie tam, gdzie pożądana jest higiena i estetyka podania potrawy. Doskonale nadaje się do pakowania i przechowywania produktów oraz do pieczenia mięs, ciast i innych potraw przygotowywanych na gorąco. Dzięki swoim praktycznym i dekoracyjnym walorom jest doceniana nie tylko w gastronomii i kateringu, ale także w wielu innych gałęziach przemysłu.

Sprawdź zastosowania i potencjał włókna szklanego ciętego - kluczowego elementu w przemyśle i budownictwie.
Dowiedz się, dlaczego włókno szklane to nie tylko materiał, ale również fundament innowacji i trwałości w projektach technicznych.

Brezent lniany i bawełniany mają wiele podobieństw, ale różnią się w kilku kluczowych aspektach. Wybór między jedną tkaniną a drugą zależy od konkretnego zastosowania i preferencji użytkownika.
Wejdź i zobacz jakie są kluczowe różnice i jakie podobieństwa między brezentem lnianym a bawełnianym.

Polifluorek winylidenu (PVDF) i teflon (PTFE) to dwa wyjątkowe polimery fluorowęglowodorowe. Obydwa odgrywają ważną rolę w świecie tworzyw konstrukcyjnych.

Zobacz jakie są między nimi różnice i podobieństwa. Kiedy warto zastosować PTFE a kiedy PVDF?

Nieustanne poszukiwanie nowych kontaktów i innowacyjnych produktów tym razem zaprowadziło nas prosto do Frankfurtu na prestiżowe targi Techtextil!
I jak zwykle wracamy z nowościami. Zobacz krótką relację z targów i sprawdź, czego możesz spodziewać się u nas w przyszłości!

Za nami kolejne ciekawe targi, dzięki którym poszerzamy ofertę w nowe, innowacyjne produkty i nawiązujemy nowe kontakty z ważnymi dostawcami. Tym razem Targi JEC World w Paryżu – jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży kompozytów. Nie wracamy z pustymi rękami!

Targi KOMPOZYT-EXPO® to jedyne targi w Polsce poświęcone wyłącznie branży technologii kompozytowych. Za nami 12 edycja, która zaowocowała dla nas nowymi cennymi kontaktami i produktami.
Wejdź i zobacz więcej!

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego asortymentu?

DZIAŁ HANDLOWY

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00

Nasi partnerzy

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10