Kontakt

Folia aluminiowa - jak zdjąć hybrydę

Odpowiedź na pytanie, jak zdjąć hybrydę za pomocą folii aluminiowej, jest teraz szczególnie na czasie. Większość gabinetów kosmetycznych jest obecnie zamknięta z powodu epidemii, dlatego część zabiegów musimy wykonywać w domu samodzielnie. Dodatkowo rośnie popularność ledowych lamp do samodzielnego utwardzania hybrydy i coraz więcej kobiet zamienia gabinet kosmetyczny na własny dom. Wystarczy odrobina wprawy w tej technice manicure, aby odczuć wyraźne korzyści ekonomiczne wynikające z domowych zabiegów.

Folia aluminiowa w domowym salonie kosmetycznym

Folia aluminiowa jest produktem, który ma wyjątkowo dużo zastosowań. W gospodarstwie domowym najczęściej można ją spotkać w kuchni, ale nie tylko. Wykorzystywana jest również, na różne sposoby, w domowym salonie kosmetycznym.

Jednym z praktycznych zastosowań folii aluminiowej jest ściąganie hybrydy. Choć wiele kobiet preferuje w tym celu wizytę w salonie kosmetycznym, to obecnie stoimy przed koniecznością samodzielnego wykonywania niektórych zabiegów. Na szczęście zdejmowanie lakieru hybrydowego nie jest trudne i bez problemu można się go podjąć samodzielnie. Wystarczy folia aluminiowa, aceton, waciki i dobra odżywka do paznokci.

Jak zdjąć hybrydę w domu za pomocą folii aluminiowej?

Ściąganie lakieru hybrydowego za pomocą folii aluminiowej jest bardzo proste. W tym celu należy wykonać następujące czynności:

folia aluminiowa jak zdjąć hybrydę
zdejmowanie hybrydy za pomocą folii aluminiowej
  • Przed usunięciem lakier hybrydowy należy zmatowić pilnikiem. W ten sposób aceton (lub remover na bazie acetonu) wniknie w warstwę lakieru i umożliwi jego działanie.
  • Wacik nasączony acetonem zawijamy wokół paznokcia, po czym szczelnie zawijamy palec folią aluminiową. Znaczenie ma tutaj strona folii aluminiowej. Ponieważ błyszcząca strona chroni przed ciepłem, a matowa je przepuszcza, to palec zawijamy błyszczącą stroną do środka, czyli matową na zewnątrz. Dzięki temu zatrzymujemy ciepło w środku, pozwalając na skuteczniejszą reakcję acetonu z lakierem hybrydowym.

  • Po około 10 minutach zdejmujemy folię, a pozostałości lakieru usuwamy drewnianym patyczkiem.

  • Ostatnim krokiem jest nałożenie dobrej odżywki na paznokcie i skórki oraz kremu na całe dłonie.

Należy jednak pamiętać o zachowaniu szczególnej ostrożności przy zdejmowaniu resztek lakieru drewnianym patyczkiem. Taki rodzaj manicure osłania paznokcie i łatwo można naruszyć ich powierzchnię wszelkim mechanicznym działaniem.

Jaką folię aluminiową wybrać?

W zależności od przeznaczenia w naszym asortymencie znajdziesz różne rodzaje folii aluminiowej.

W gospodarstwie domowym najlepiej sprawdzi się folia aluminiowa dedykowana dla cateringu. Dostępna jest w podajniku lub arkuszach, które wpływają na wygodę jej użytkowania.

folia aluminiowa w podajniku
folia aluminiowa w podajniku
folia aluminiowa w rolce
folia aluminiowa w rolce

Jest to bardzo dobra alternatywa dla dostępnych na rynku gotowych, małych formatek, przeznaczonych do zdejmowania hybrydy. Folię można bez problemu pociąć na kawałki o dowolnej wielkości i zaoszczędzić pieniądze na większej ilości. Większe kawałki folii zawsze można wykorzystać w kuchni — do pieczenia lub do przechowywania potraw.

Sprawdź zastosowania i potencjał włókna szklanego ciętego - kluczowego elementu w przemyśle i budownictwie.
Dowiedz się, dlaczego włókno szklane to nie tylko materiał, ale również fundament innowacji i trwałości w projektach technicznych.

Brezent lniany i bawełniany mają wiele podobieństw, ale różnią się w kilku kluczowych aspektach. Wybór między jedną tkaniną a drugą zależy od konkretnego zastosowania i preferencji użytkownika.
Wejdź i zobacz jakie są kluczowe różnice i jakie podobieństwa między brezentem lnianym a bawełnianym.

Polifluorek winylidenu (PVDF) i teflon (PTFE) to dwa wyjątkowe polimery fluorowęglowodorowe. Obydwa odgrywają ważną rolę w świecie tworzyw konstrukcyjnych.

Zobacz jakie są między nimi różnice i podobieństwa. Kiedy warto zastosować PTFE a kiedy PVDF?

Nieustanne poszukiwanie nowych kontaktów i innowacyjnych produktów tym razem zaprowadziło nas prosto do Frankfurtu na prestiżowe targi Techtextil!
I jak zwykle wracamy z nowościami. Zobacz krótką relację z targów i sprawdź, czego możesz spodziewać się u nas w przyszłości!

Za nami kolejne ciekawe targi, dzięki którym poszerzamy ofertę w nowe, innowacyjne produkty i nawiązujemy nowe kontakty z ważnymi dostawcami. Tym razem Targi JEC World w Paryżu – jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży kompozytów. Nie wracamy z pustymi rękami!

Targi KOMPOZYT-EXPO® to jedyne targi w Polsce poświęcone wyłącznie branży technologii kompozytowych. Za nami 12 edycja, która zaowocowała dla nas nowymi cennymi kontaktami i produktami.
Wejdź i zobacz więcej!

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego asortymentu?

DZIAŁ HANDLOWY

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00

Nasi partnerzy

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10