Kontakt

Folia aluminiowa fryzjerska

Folia aluminiowa fryzjerska to obecnie niezbędny produkt w każdym salonie, który świadczy usługi farbowania włosów. Jest wytrzymała, plastyczna i nie wchodzi w reakcje chemiczne ze środkami koloryzującymi. Dzięki temu doskonale sprawdza się nawet w najbardziej precyzyjnych zabiegach jak na przykład balejaż. Właściwości mechaniczne folii aluminiowej sprawiają, że nie zsuwa się z włosów i można ją niemal dowolnie formować.

Precyzja koloryzacji włosów z folią aluminiową fryzjerską

Folia aluminiowa to produkt o wyjątkowo wielu zastosowaniach. Używana jest niemal wszędzie – począwszy od gospodarstw domowych po różnorodne gałęzie przemysłu. Folia aluminiowa fryzjerska również zyskała ogromną popularność, ponieważ umożliwia wykonanie nawet najbardziej precyzyjnego balejażu i pasemek. Stosowana jest niemal w każdym salonie, a to za sprawą jej właściwości chemicznych i mechanicznych. Kluczową kwestią jest fakt, że nie wchodzi w reakcje chemiczne z chemią fryzjerską. Można ją łatwo ciąć na dowolną długość i formować, a dodatkowo nie zsuwa się z włosów. Dzięki temu folia aluminiowa fryzjerska zaspokaja potrzeby estetyczne nawet najbardziej wymagających klientek salonu, którym zależy na nienagannej i starannej koloryzacji.

Folia aluminiowa fryzjerska w gospodarstwie domowym

Zastosowanie folii aluminiowej fryzjerskiej nie ogranicza się jednak tylko do salonów fryzjerskich. Z powodzeniem wykorzystywana jest także w domowym zaciszu. Zawdzięcza to wygodzie stosowania i łatwej dostępności. Folię aluminiową można kupić w prawie każdym markecie, ponieważ wykorzystywana jest także w kuchni. Jednak hurtowe ilości folii aluminiowej warto zamówić u sprawdzonego producenta lub dystrybutora. Doświadczony specjalista podpowie jaki rodzaj folii aluminiowej będzie odpowiedni do konkretnego zastosowania, a dostawa nastąpi pod wskazany adres.

folia aluminiowa w podajniku
folia aluminiowa w podajniku
folia aluminiowa w rolce
folia aluminiowa w rolce

Innym zastosowaniem dla fryzjerskiej folii aluminiowej jest kuracja nawilżająca do włosów, którą można wykonać samodzielnie w domowym zaciszu. Wystarczy na umyte włosy nałożyć odpowiednią maseczkę, a następnie owinąć je folią aluminiową i ciepłym ręcznikiem. Zastosowana w ten sposób folia działa jak sauna u fryzjera, czyli w pół godziny skutecznie nawilży pasma, zapewniając im blask i elastyczność.

Dzięki swoim właściwościom chemicznym i mechanicznym folia aluminiowa stosowana jest niemal wszędzie.

 

Sprawdź zastosowania i potencjał włókna szklanego ciętego - kluczowego elementu w przemyśle i budownictwie.
Dowiedz się, dlaczego włókno szklane to nie tylko materiał, ale również fundament innowacji i trwałości w projektach technicznych.

Brezent lniany i bawełniany mają wiele podobieństw, ale różnią się w kilku kluczowych aspektach. Wybór między jedną tkaniną a drugą zależy od konkretnego zastosowania i preferencji użytkownika.
Wejdź i zobacz jakie są kluczowe różnice i jakie podobieństwa między brezentem lnianym a bawełnianym.

Polifluorek winylidenu (PVDF) i teflon (PTFE) to dwa wyjątkowe polimery fluorowęglowodorowe. Obydwa odgrywają ważną rolę w świecie tworzyw konstrukcyjnych.

Zobacz jakie są między nimi różnice i podobieństwa. Kiedy warto zastosować PTFE a kiedy PVDF?

Nieustanne poszukiwanie nowych kontaktów i innowacyjnych produktów tym razem zaprowadziło nas prosto do Frankfurtu na prestiżowe targi Techtextil!
I jak zwykle wracamy z nowościami. Zobacz krótką relację z targów i sprawdź, czego możesz spodziewać się u nas w przyszłości!

Za nami kolejne ciekawe targi, dzięki którym poszerzamy ofertę w nowe, innowacyjne produkty i nawiązujemy nowe kontakty z ważnymi dostawcami. Tym razem Targi JEC World w Paryżu – jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży kompozytów. Nie wracamy z pustymi rękami!

Targi KOMPOZYT-EXPO® to jedyne targi w Polsce poświęcone wyłącznie branży technologii kompozytowych. Za nami 12 edycja, która zaowocowała dla nas nowymi cennymi kontaktami i produktami.
Wejdź i zobacz więcej!

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego asortymentu?

DZIAŁ HANDLOWY

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00

Nasi partnerzy

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10