Kontakt

Dorota Banaszczyk z logo firmy Holtex na Mistrzostwach Europy

Tak jak obiecaliśmy, pilnie śledzimy losy mistrzyni świata karate Doroty Banaszczyk, która od kilku dni nosi logo firmy Holtex na koszulce! Cieszymy się, że możemy być realnym wsparciem dla tej niezwykle utalentowanej zawodniczki karate, która na minionych Mistrzostwach Europy zajęła 7 miejsce. Tylko jedno zwycięstwo dzieliło Dorotę od fazy medalowej, a na mistrzostwach rozgrywających się w Hiszpanii doszła do ćwierćfinału.

Dorota Banaszczyk i Mistrzostwa Europy w Hiszpanii

W miniony weekend zakończyły się Mistrzostwa Europy w Hiszpanii. Nie mogło na nich zabraknąć naszej mistrzyni karate Doroty Banaszczyk, która tak jak w zeszłym roku, wywalczyła siódme miejsce. Tylko jedna walka dzieliła Dorotę od walki o brązowy medal!

Walki w tegorocznych mistrzostwach przebiegły w następujący sposób:

1/16 finału: Lena Prikaza (Łotwa) – wygrana 2:0

1/8 finału: Dunja Maksić (Serbia) – wygrana 3:0

1/4 finału: Jennifer Warling (Luksemburg) – porażka 0:3

Repasaż: Jelena Maksimović (Czarnogóra) porażka 0:1 (decydujący punkt stracony w ostatniej sekundzie walki)

Ostatecznie Mistrzynią Europy została zawodniczka z Luxemburgu, z którą właśnie przegrała Dorota w ćwierćfinale.

Zwyciężczyni gratulujemy sukcesu a Dorocie wspaniałej walki i hartu ducha! Choć tym razem nie stanęła na podium, to w dalszym ciągu znajduje się na drugim miejscu w rankingu olimpijskim w wadze do 55 kg, a Igrzyska Olimpijskie w Tokio stoją przed nią otworem!

W ciepłych słowach z pozdrowieniami dla firmy Holtex Dorota zapewnia nas: „...skupiamy się na kolejnych zawodach i wspólnie walczymy o najwyższe cele!” . Dokładnie! Dziękujemy za taką dawkę pozytywnej energii i wiary w osiągnięcie najwyższych celów, jaka udziela się nam wszystkim!

Dorota jesteśmy z Tobą sercem i z niecierpliwością czekamy na Premier League, które odbędą się w dniach 19-21 kwietnia w Maroko!

Powodzenia!

Sprawdź zastosowania i potencjał włókna szklanego ciętego - kluczowego elementu w przemyśle i budownictwie.
Dowiedz się, dlaczego włókno szklane to nie tylko materiał, ale również fundament innowacji i trwałości w projektach technicznych.

Brezent lniany i bawełniany mają wiele podobieństw, ale różnią się w kilku kluczowych aspektach. Wybór między jedną tkaniną a drugą zależy od konkretnego zastosowania i preferencji użytkownika.
Wejdź i zobacz jakie są kluczowe różnice i jakie podobieństwa między brezentem lnianym a bawełnianym.

Polifluorek winylidenu (PVDF) i teflon (PTFE) to dwa wyjątkowe polimery fluorowęglowodorowe. Obydwa odgrywają ważną rolę w świecie tworzyw konstrukcyjnych.

Zobacz jakie są między nimi różnice i podobieństwa. Kiedy warto zastosować PTFE a kiedy PVDF?

Nieustanne poszukiwanie nowych kontaktów i innowacyjnych produktów tym razem zaprowadziło nas prosto do Frankfurtu na prestiżowe targi Techtextil!
I jak zwykle wracamy z nowościami. Zobacz krótką relację z targów i sprawdź, czego możesz spodziewać się u nas w przyszłości!

Za nami kolejne ciekawe targi, dzięki którym poszerzamy ofertę w nowe, innowacyjne produkty i nawiązujemy nowe kontakty z ważnymi dostawcami. Tym razem Targi JEC World w Paryżu – jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży kompozytów. Nie wracamy z pustymi rękami!

Targi KOMPOZYT-EXPO® to jedyne targi w Polsce poświęcone wyłącznie branży technologii kompozytowych. Za nami 12 edycja, która zaowocowała dla nas nowymi cennymi kontaktami i produktami.
Wejdź i zobacz więcej!

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego asortymentu?

DZIAŁ HANDLOWY

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00

Nasi partnerzy

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10