Kontakt

Targi JEC World 2024 w Paryżu

Za nami kolejne ciekawe targi, dzięki którym poszerzamy ofertę w nowe, innowacyjne produkty i nawiązujemy nowe kontakty z ważnymi dostawcami. Tym razem mieliśmy niewątpliwą przyjemność uczestniczyć w Targach JEC World w Paryżu – jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży kompozytów. Nie wracamy z pustymi rękami! Bądźcie czujni, bo już niedługo znajdziesz u nas poszukiwane na rynku nowości!

A oto nasza delegacja w Paryżu
Nowoczesne materiały kompozytowe w samochodach sportowych
Nowe produkty i nowe kontakty, czyli ciągle do przodu!

Rynek materiałów kompozytowych wciąż się zmienia, więc i my nie stoimy w miejscu. Tym razem pojechaliśmy do Paryża na Targi JEC World, aby wybadać nowości i nadchodzące trendy w branży. Przedmiotem naszego zainteresowania były przede wszystkim wyroby z aramidem, takie jak plastry miodu, tkaniny aramidowe i papier aramidowy. Z uwagą śledzimy również trendy i prognozy w materiałach z włókna szklanego, przede wszystkim w tkaninach i taśmach szklanych i włóknie ciętym.

araamidowy plaster miodu
aramidowy plaster miodu
taśma szklana
taśma szklana
papier aramidowy
papier aramidowy

Cieszymy się również z nawiązanej współpracy z nowym, ważnym producentem. To otwiera przed nami nowe perspektywy oraz możliwość wprowadzenia jeszcze większej różnorodności produktów do naszej oferty. Już teraz zachęcamy Was do czujności, ponieważ już wkrótce pojawią się u nas nowości, które z pewnością Was zainteresują! 

Którego produktu potrzebujesz? Zadzwoń, wyślij maila lub przyjdź do nas na kawę. Zapraszamy!

Brezent lniany i bawełniany mają wiele podobieństw, ale różnią się w kilku kluczowych aspektach. Wybór między jedną tkaniną a drugą zależy od konkretnego zastosowania i preferencji użytkownika.
Wejdź i zobacz jakie są kluczowe różnice i jakie podobieństwa między brezentem lnianym a bawełnianym.

Polifluorek winylidenu (PVDF) i teflon (PTFE) to dwa wyjątkowe polimery fluorowęglowodorowe. Obydwa odgrywają ważną rolę w świecie tworzyw konstrukcyjnych.

Zobacz jakie są między nimi różnice i podobieństwa. Kiedy warto zastosować PTFE a kiedy PVDF?

Włókna aramidowe znane są z wyjątkowej wytrzymałości mechanicznej i chemicznej. Stosowane są w najbardziej wymagających zastosowaniach, gdzie w grę wchodzi życie i bezpieczeństwo człowieka. 

Zobacz jak wiele produktów z włókna aramidowego jest dostępnych na rynku i do czego się je wykorzystuje!

Za nami kolejne ciekawe targi, dzięki którym poszerzamy ofertę w nowe, innowacyjne produkty i nawiązujemy nowe kontakty z ważnymi dostawcami. Tym razem Targi JEC World w Paryżu – jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży kompozytów. Nie wracamy z pustymi rękami!

Targi KOMPOZYT-EXPO® to jedyne targi w Polsce poświęcone wyłącznie branży technologii kompozytowych. Za nami 12 edycja, która zaowocowała dla nas nowymi cennymi kontaktami i produktami.
Wejdź i zobacz więcej!

Miło nam poinformować, że zostaliśmy laureatem 15. edycji rankingu Diamenty Forbesa 2023, przygotowanego przez redakcję magazynu Forbes Polska oraz firmę Dun & Bradstreet. Wejdź i zobacz więcej.

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego asortymentu?

DZIAŁ HANDLOWY

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00

Nasi partnerzy

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10