Kontakt

Nasze tegoroczne Targi KOMPOZYT-EXPO®

Tegoroczna jesień to dla nas bardzo pracowity czas poszukiwania nowych inspiracji, producentów i oczywiście nowych, innowacyjnych produktów. 

We wrześniu uczestniczyliśmy w TARGACH TRAKO, poświęconych branży kolejowej, a na początku października w targach KOMPOZYT-EXPO®. Oba wydarzenia okazały się dla nas owocne w nowe, wartościowe kontakty i poszukiwane na rynku produkty. 

Z targów wracamy z nowymi produktami i cennymi kontaktami - dla Twojego biznesu

Na targach KOMPOZYT-EXPO® wiedzę można czerpać bezpośrednio od ekspertów - w tym roku było to 30 wystąpień

Targi Kompozyt KOMPOZYT-EXPO® to ważne forum do wymiany informacji, nawiązywania kontaktów biznesowych oraz prezentowania najnowszych osiągnięć w dziedzinie kompozytów. Są również doskonałą okazją do poznawania trendów w branży oraz możliwości współpracy między różnymi sektorami przemysłu, takimi jak lotnictwo, motoryzacja, budownictwo i wiele innych.

Dlatego właśnie nie mogło nas tam zabraknąć. Z targów wróciliśmy z nowymi inspiracjami, wiedzą i przede wszystkim z nowymi, wartościowymi kontaktami. Dzięki takim wydarzeniom jak targi branżowe poszerzamy nasz asortyment o produkty, dzięki którym nasi klienci mogą rozwijać swój biznes.

Na tegorocznych targach nie zabrakło wystawców nawet z Korei Południowej

Rzeczowe rozmowy o produktach i branży to specyficzny klimat targów, który lubimy najbardziej

Taśma szklana na indywidualne zamówienie

Jednym z produktów, o które wzbogacamy nasz asortyment jest taśma szklana, wykonywana na indywidualne zamówienie. Sama taśma nie jest u nas nowym produktem. Możesz ją znaleźć tutaj: taśma szklana. Różnica polega jednak na nowych możliwościach, takich jak szerokość, grubość, rodzaj podklejenia itp. na indywidualne zamówienie. Jest to produkt zagranicznego producenta, oferującego różnorodne produkty w włókna szklanego o wysokiej jakości.

W zależności od potrzeb taśma szklana może mieć różne dodatki i wzmocnienia, na przykład ze stali nierdzewnej, włókna aramidowego i włókien mieszanych.

Kupisz u nas taśmę szklaną, dostosowaną do indywidualnych wymagań Twojgo produktu

Zadzwoń i zapytaj nas o produkt! Teraz możesz liczyć na wysoce spersonalizowaną ofertę.

Taśma szklana to niezastąpiony element w różnych konstrukcjach, od łodzi, po budynki i elektronikę. Zobacz gdzie znajduje zastosowanie ten innowacyjny produkt i jaką może pełnić funkcję.

U nas taśmę szklaną możesz kupić na specjalne zamówienie w niestandardowych wymiarach!

Guma niepalna dla kolejnictwa musi zawierać stosowny atest bezpieczeństwa: EN 45545-2. Jest on związany z ochroną przeciwpożarową. Jej zadaniem jest niedopuszczenie do rozprzestrzenienia się ognia, a tym samym zapewnienie bezpieczeństwa pasażerom. Zobacz jakie gumy niepalne z atestem możesz u nas znaleźć!

Maty ceramiczne to doskonała izolacja ogniotrwała i termiczna.
Sprawdź, jakie rodzaje maty możesz u nas znaleźć oraz jakie są ich zastosowania i właściwości.

Targi KOMPOZYT-EXPO® to jedyne targi w Polsce poświęcone wyłącznie branży technologii kompozytowych. Za nami 12 edycja, która zaowocowała dla nas nowymi cennymi kontaktami i produktami.
Wejdź i zobacz więcej!

Miło nam poinformować, że zostaliśmy laureatem 15. edycji rankingu Diamenty Forbesa 2023, przygotowanego przez redakcję magazynu Forbes Polska oraz firmę Dun & Bradstreet. Wejdź i zobacz więcej.

23-24 września mieliśmy przyjemność zaprezentować nasze laminaty barierowe na Targach Nowych Technologii w Tomaszowie Mazowieckim. To było bardzo ciekawe i inspirujące wydarzenie otworzyło nas na nowe możliwości i wartościowe kontakty. Wejdź i zobacz więcej o tym wydarzeniu!

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego asortymentu?

DZIAŁ HANDLOWY

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00

Nasi partnerzy

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10