Kontakt

Holtex na targach Techtextil we Frankfurcie

Za nami kolejne inspirujące targi, dzięki którym poszerzamy horyzonty i wzbogacamy ofertę o innowacyjne produkty. Tym razem chcemy podzielić się wrażeniami z targów Techtextil we Frankfurcie. Widać wyraźnie, że świat tkanin technicznych nieustannie otwiera drzwi do nowych możliwości!

Techtextil to jedna z najważniejszych międzynarodowych wystaw branży tekstylnej. Skupia się na tkaninach technicznych, tekstylnej odzieży funkcjonalnej oraz technologiach tekstylnych. W dniach 23-26 kwietnia 2024 roku, wystawcy z całego świata zaprezentowali pełne spektrum tkanin technicznych, włóknin, odzieży funkcjonalnej i innowacyjnych technologii. 

Tegoroczna edycja Techtextil przyniosła nam kolejne cenne kontakty i wytyczyła nowe drogi rozwoju. A co nowego pojawi się u nas już wkrótce?

  • Nowe rodzaje włókniny Spunlace. Dzięki współpracy z nowym producentem Spunlace poszerzymy ofertę o nowe rodzaje włókniny. Oznacza to, że ta miękka, chłonna i wytrzymała włóknina będzie dostępna również w zmodyfikowanych wersjach. 
  • Nowy rodzaj filcu technicznego. Szczegóły zdradzimy już niebawem!
  • Nowości w tkaninach powlekanych
  • Szersza oferta dla branży odzieży specjalistycznej. Nowa współpraca zaowocowała nowymi możliwościami. Producenci odzieży specjalistycznej, w tym strażackiej, będą mogli zaopatrzyć się u nas we wszystkie składowe i warstwy tej odzieży.

Mieliśmy również przyjemność odbyć wiele konstruktywnych rozmów z naszymi obecnymi producentami. Jednym z głównych tematów naszych spotkań było poszukiwanie nowych ścieżek rozwoju poprzez innowacyjne techniki powlekania tkanin technicznych. Wspólnie omawialiśmy nowe możliwości, dzięki którym możemy zaopatrzyć branżę w coraz bardziej nowowczesne i niezawodne tkaniny techniczne. Dla nas jest to szansa na wprowadzenie nowych produktów na rynek, a dla naszych klientów jeszcze więcej możliwości we własnej branży.

W Holtex zawsze stawiamy na najwyższą jakość i nieustanny rozwój. Nasze rozmowy i czynna obecność na targach Techtextil są potwierdzeniem, że trzymamy rękę na pulsie nowych technologii i trendów. Dzięki temu możemy nie tylko sprostać oczekiwaniom naszych klientów, ale także przewyższyć je, oferując produkty, które definiują nowe standardy w dziedzinie tkanin technicznych.

Więcej szczegółów dotyczących nowości w naszym asortymencie już wkrótce. 

Zachęcamy do kontaktu. Potrzeby naszych klientów są naszymi potrzebami. Zadzwoń do nas lub umów się na kawę — nasi doradcy techniczni chętnie porozmawiają o wyzwaniach i potrzebach, jakie niesie Twoja branża. 

Sprawdź zastosowania i potencjał włókna szklanego ciętego - kluczowego elementu w przemyśle i budownictwie.
Dowiedz się, dlaczego włókno szklane to nie tylko materiał, ale również fundament innowacji i trwałości w projektach technicznych.

Brezent lniany i bawełniany mają wiele podobieństw, ale różnią się w kilku kluczowych aspektach. Wybór między jedną tkaniną a drugą zależy od konkretnego zastosowania i preferencji użytkownika.
Wejdź i zobacz jakie są kluczowe różnice i jakie podobieństwa między brezentem lnianym a bawełnianym.

Polifluorek winylidenu (PVDF) i teflon (PTFE) to dwa wyjątkowe polimery fluorowęglowodorowe. Obydwa odgrywają ważną rolę w świecie tworzyw konstrukcyjnych.

Zobacz jakie są między nimi różnice i podobieństwa. Kiedy warto zastosować PTFE a kiedy PVDF?

Nieustanne poszukiwanie nowych kontaktów i innowacyjnych produktów tym razem zaprowadziło nas prosto do Frankfurtu na prestiżowe targi Techtextil!
I jak zwykle wracamy z nowościami. Zobacz krótką relację z targów i sprawdź, czego możesz spodziewać się u nas w przyszłości!

Za nami kolejne ciekawe targi, dzięki którym poszerzamy ofertę w nowe, innowacyjne produkty i nawiązujemy nowe kontakty z ważnymi dostawcami. Tym razem Targi JEC World w Paryżu – jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży kompozytów. Nie wracamy z pustymi rękami!

Targi KOMPOZYT-EXPO® to jedyne targi w Polsce poświęcone wyłącznie branży technologii kompozytowych. Za nami 12 edycja, która zaowocowała dla nas nowymi cennymi kontaktami i produktami.
Wejdź i zobacz więcej!

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego asortymentu?

DZIAŁ HANDLOWY

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00

Nasi partnerzy

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10