Kontakt

HOLTEX na Targach Nowych Technologii

23-24 września mieliśmy niewątpliwą przyjemność uczestniczenia w Targach Nowych Technologii w Tomaszowie Mazowieckim. Zaprezentowaliśmy nasze innowacyjne włókniny laminowane o wyjątkowych właściwościach. Nawiązaliśmy również ciekawe kontakty, które już wkrótce pozwolą nam poszerzyć ofertę o nowe, innowacyjne materiały.  Warto śledzić nasze aktualności i odwiedzać profil na Facebooku, gdzie będziemy informować o nadchodzących nowościach!

 

Tegoroczne Targi Nowych Technologii były wyjątkowo inspirującym wydarzeniem. Oprócz nowych technologii włókienniczych, w których znalazły się nasze laminaty barierowe, zaprezentowane zostały innowacje w sporcie i turystyce. Nie zabrakło oczywiście ciekawych wykładów szkoleniowych i wydarzeń związanych z ogólnopolskim kongresem Textiles Expo. Wśród dodatkowych atrakcji fani sportu, więc także i my, mogli zobaczyć pokaz mody sportowej i zobaczyć mecz siatkówki grup młodzieżowych KS Lechia. Sporą atrakcją dla fanów fitnessu był trening przeprowadzony przez znanego trenera Qczaja! Zadbano również o atrakcję muzyczną i wydarzenie zostało uświetnione koncertem Dave Bo. 

Innowacyjne włókniny barierowe 

Jednak wśród tych wszystkich atrakcji, przedmiotem naszego największego zainteresowania były innowacje w materiałach włókninowych. Wciąż poszukujemy nowych rozwiązań w tej dziedzinie, a także dzielimy się własnymi materiałami i doświadczeniem, 

Doskonałym tego przykładem są laminaty barierowe, które znajdziesz w naszej ofercie. Są to innowacyjne włókniny, które mają takie właściwości jak:

  • stanowią barierę przeciwko bakteriom i wirusom,
  • są mocne, lekkie i nieprześwitujące,
  • nie przepuszczają wody, a przy tym są oddychające.

Te właściwości włóknin laminowanych kwalifikują je do specjalistycznych zastosowań, na przykład do odzieży medycznej. 

Znajdziesz je w naszej ofercie tutaj: WŁÓKNINY LAMINOWANE. Zachęcamy do zapoznania się z ich wszystkimi właściwościami i rodzajami na stronie produktu. Pamiętaj również, że chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania telefonicznie i chętnie przywitamy Cię pyszną kawą w naszej siedzibie. 

A może potrzebujesz produktu, którego nie znalazłeś w naszej ofercie? Zadzwoń i powiedz nam czego szukasz, a z chęcią pomożemy Ci to znaleźć!

Roving szklany pasmowy to bardzo popularny materiał w świecie różnego rodzaju tworzyw konstrukcyjnych. Jest lekki, elastyczny, wytrzymały mechanicznie i odporny na korozję, a to tylko część jego zalet.
Zobacz jak włókno szklane wykorzystywane jest w modelarstwie i rękodziele oraz z czym warto je łączyć, aby uzyskać jeszcze lepszy materiał!

Włóknina SMS to materiał o wysokiej jakości i wielu zaletach. Jej właściwości przeciwbakteryjne kwalifikują ją do wykorzystania w wymagającej branży medycznej, gdzie tego rodzaju ochrona jest szczególnie potrzebna. 
Zobacz jakie jeszcze zalety ma włóknina SMS i dlaczego jest doskonałym materiałem do szycia fartuchów ochronnych i różnego rodzaju odzieży medycznej!

Guma EPDM to materiał stosowany niekiedy zamiennie z kauczukiem silikonowym. Ona produkty mają pewne cechy wspólne, ale również zasadnicze różnice. 

Zobacz jakie są charakterystyczne cechy EPDM, gdzie najlepiej ją stosować a gdzie lepiej sprawdzi się silikon!

23-24 września mieliśmy przyjemność zaprezentować nasze laminaty barierowe na Targach Nowych Technologii w Tomaszowie Mazowieckim. To było bardzo ciekawe i inspirujące wydarzenie otworzyło nas na nowe możliwości i wartościowe kontakty. Wejdź i zobacz więcej o tym wydarzeniu!

Szanowni Klienci!

Na zbliżający się okres wakacyjny kilku naszych kontrahentów zapowiedziało przerwę produkcyjną!

Zapoznaj się z nadchodzącymi zmianami!

Do naszej załogi poszukujemy magazyniera - kierowcy!

Zapoznaj się z naszą ofertą i aplikuj, być może czekamy właśnie na Ciebie!

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego asortymentu?

DZIAŁ HANDLOWY

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00

Nasi partnerzy

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10