Kontakt

HOLTEX na Targach Nowych Technologii

23-24 września mieliśmy niewątpliwą przyjemność uczestniczenia w Targach Nowych Technologii w Tomaszowie Mazowieckim. Zaprezentowaliśmy nasze innowacyjne włókniny laminowane o wyjątkowych właściwościach. Nawiązaliśmy również ciekawe kontakty, które już wkrótce pozwolą nam poszerzyć ofertę o nowe, innowacyjne materiały.  Warto śledzić nasze aktualności i odwiedzać profil na Facebooku, gdzie będziemy informować o nadchodzących nowościach!

 

Tegoroczne Targi Nowych Technologii były wyjątkowo inspirującym wydarzeniem. Oprócz nowych technologii włókienniczych, w których znalazły się nasze laminaty barierowe, zaprezentowane zostały innowacje w sporcie i turystyce. Nie zabrakło oczywiście ciekawych wykładów szkoleniowych i wydarzeń związanych z ogólnopolskim kongresem Textiles Expo. Wśród dodatkowych atrakcji fani sportu, więc także i my, mogli zobaczyć pokaz mody sportowej i zobaczyć mecz siatkówki grup młodzieżowych KS Lechia. Sporą atrakcją dla fanów fitnessu był trening przeprowadzony przez znanego trenera Qczaja! Zadbano również o atrakcję muzyczną i wydarzenie zostało uświetnione koncertem Dave Bo. 

Innowacyjne włókniny barierowe 

Jednak wśród tych wszystkich atrakcji, przedmiotem naszego największego zainteresowania były innowacje w materiałach włókninowych. Wciąż poszukujemy nowych rozwiązań w tej dziedzinie, a także dzielimy się własnymi materiałami i doświadczeniem, 

Doskonałym tego przykładem są laminaty barierowe, które znajdziesz w naszej ofercie. Są to innowacyjne włókniny, które mają takie właściwości jak:

  • stanowią barierę przeciwko bakteriom i wirusom,
  • są mocne, lekkie i nieprześwitujące,
  • nie przepuszczają wody, a przy tym są oddychające.

Te właściwości włóknin laminowanych kwalifikują je do specjalistycznych zastosowań, na przykład do odzieży medycznej. 

Znajdziesz je w naszej ofercie tutaj: WŁÓKNINY LAMINOWANE. Zachęcamy do zapoznania się z ich wszystkimi właściwościami i rodzajami na stronie produktu. Pamiętaj również, że chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania telefonicznie i chętnie przywitamy Cię pyszną kawą w naszej siedzibie. 

A może potrzebujesz produktu, którego nie znalazłeś w naszej ofercie? Zadzwoń i powiedz nam czego szukasz, a z chęcią pomożemy Ci to znaleźć!

Tajemnicą utrzymania świeżości i jakości produktów spożywczych jest ich właściwe opakowanie. Nie inaczej jest z czekoladą, która również wymaga przechowywania w odpowiednich warunkach.
W tym celu doskonale sprawdza się folia aluminiowa do pakowania czekolady. Odkryj dlaczego jest ona kluczem do zachowania jakości i świeżości czekolady w naszym artykule!

Na brzmienie wyrazu “filc” wiele osób wyobraża sobie materiał o miękkiej fakturze, który kojarzy się często z rękodziełem lub projektami DIY. Istnieje jednak odmiana filcu wykorzystywana w wielu dziedzinach przemysłu, zwana filcem technicznym. Jego obecność w wielu branżach ma ogromne znaczenie, m.in. podczas użytkowania urządzeń przemysłowych lub jako element izolacyjny. Czym dokładnie jest filc techniczny i co warto o nim wiedzieć?

Włóknina polipropylenowa to innowacyjny materiał, który śmiało zasługuje na miano materiału XXI wieku. Istnieje ku temu kilka powodów, z których najważniejsze to wszechstronność zastosowania, właściwości i ekonomiczny sposób produkcji.
Zobacz dlaczego jeszcze włóknina PP zasługuje na uwagę!

Miło nam poinformować, że zostaliśmy laureatem 15. edycji rankingu Diamenty Forbesa 2023, przygotowanego przez redakcję magazynu Forbes Polska oraz firmę Dun & Bradstreet. Wejdź i zobacz więcej.

23-24 września mieliśmy przyjemność zaprezentować nasze laminaty barierowe na Targach Nowych Technologii w Tomaszowie Mazowieckim. To było bardzo ciekawe i inspirujące wydarzenie otworzyło nas na nowe możliwości i wartościowe kontakty. Wejdź i zobacz więcej o tym wydarzeniu!

Szanowni Klienci!

Na zbliżający się okres wakacyjny kilku naszych kontrahentów zapowiedziało przerwę produkcyjną!

Zapoznaj się z nadchodzącymi zmianami!

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego asortymentu?

DZIAŁ HANDLOWY

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00

Nasi partnerzy

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10