Kontakt

Filc techniczny 10 mm - u nas duża dostępność towaru!

Filc 10 mm – filc indyjski - 100% wełna

Teraz duża dostępność wysokiej jakości filcu technicznego o grubości 10 mm!

Szerokość belki

180 cm

Waga belki

Około 40 kg

Filc na metry

Ilość min. 1 mb

Gęstość

0,36 g/m3

Skład

Filc 100% wełna

Cena

Pod zapytanie ofertowe

 

Jak zamówić filc?

Przejdź do zakładki KONTAKT. Zadzwoń lub napisz do nas e-mail z zapytaniem ofertowym. Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego, znajdującego się w prawym, górnym rogu strony. Zapraszamy!

filc biały 10 mm

Dostępny u nas filc biały 10 mm to wysokiej jakości filc indyjski.
Dostępny jest w kolorze naturalnym, umownie nazywanym również białym.
Filc wykonany jest z włókien naturalnych, w 100% wełnianych. W naszej ofercie znajdziesz również inne rodzaje filcu.

Sprawdź zakładkę FILC TECHNICZNY i wybieraj wśród takich produktów jak filc naturalny, filc syntetyczny, filc kolorowy, filc polerski, krążki polerskie, włóknina filcowa i inne!

Nici aramidowe to wytrzymałość mechaniczna, termiczna i chemiczna w jednym produkcie. Już niedługo znajdą się w naszej ofercie! A w artykule przybliżamy ich zastosowanie i właściwości.

Zobacz dlaczego nici z włókna aramidowego są tak niezawodne i w jakich branżach sprawdzają się najlepiej!

Tajemnicą utrzymania świeżości i jakości produktów spożywczych jest ich właściwe opakowanie. Nie inaczej jest z czekoladą, która również wymaga przechowywania w odpowiednich warunkach.
W tym celu doskonale sprawdza się folia aluminiowa do pakowania czekolady. Odkryj dlaczego jest ona kluczem do zachowania jakości i świeżości czekolady w naszym artykule!

Na brzmienie wyrazu “filc” wiele osób wyobraża sobie materiał o miękkiej fakturze, który kojarzy się często z rękodziełem lub projektami DIY. Istnieje jednak odmiana filcu wykorzystywana w wielu dziedzinach przemysłu, zwana filcem technicznym. Jego obecność w wielu branżach ma ogromne znaczenie, m.in. podczas użytkowania urządzeń przemysłowych lub jako element izolacyjny. Czym dokładnie jest filc techniczny i co warto o nim wiedzieć?

Miło nam poinformować, że zostaliśmy laureatem 15. edycji rankingu Diamenty Forbesa 2023, przygotowanego przez redakcję magazynu Forbes Polska oraz firmę Dun & Bradstreet. Wejdź i zobacz więcej.

23-24 września mieliśmy przyjemność zaprezentować nasze laminaty barierowe na Targach Nowych Technologii w Tomaszowie Mazowieckim. To było bardzo ciekawe i inspirujące wydarzenie otworzyło nas na nowe możliwości i wartościowe kontakty. Wejdź i zobacz więcej o tym wydarzeniu!

Szanowni Klienci!

Na zbliżający się okres wakacyjny kilku naszych kontrahentów zapowiedziało przerwę produkcyjną!

Zapoznaj się z nadchodzącymi zmianami!

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego asortymentu?

DZIAŁ HANDLOWY

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00

Nasi partnerzy

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10